تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - مطالب هفته دوم بهمن 1389
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
سه شنبه 12 بهمن 1389 :: نویسنده : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
 
سکه
نوع مطلب : عکس، فناوری، 
برچسب ها :


سید علی غرابات معروف به 'صائد' كه مدتی پیش در یكی از شهرهای استان خوزستان ادعای خدایی را مطرح كرده و تعدادی از مردم با پذیرفتن این عنوان مضحك به پرستش و عبادت این فرد روی آورده بودند، اعدام شد.    

 به گزارش مشرق، سید علی غرابات از مدعیان خدایی و ارتباط با امام دوازدهم شیعیان با حكم دادگاه به اتهام ارتداد و همین طور ترغیب به فساد (طبق مواد 513، 639 و 640 قانون مجازات اسلامی) به اعدام محكوم شد.
وی پس از اعلام ادعای ارتباط با امام دوازدهم شیعیان در شهر سوسنگرد بازداشت شد و پس از صدور حكم اعدام در فردای اربعین حسینی در بامداد چهارشنبه 6 بهمن ماه جاری در زندان كارون اهواز به دار آویخته شد.

 این فرد پس از فعالیت‌های گسترده خود و اغفال برخی جوانان استان خوزستان كه مشكلاتی را هم برای خانواده ها و ساكنین این مناطق فراهم آورد در چنگال عدالت گرفتار شد، اما برخی از مریدان وی به عنوان پیامبر و فرستاده ویژه این مدعی خداوندی یك بار دیگر دور جدید تبلیغات خود را آغاز كرده‌اند و برای گسترش دامنه فعالیت های خود، علاوه بر نقاطی از استان خوزستان نیروهایی را به برخی كشورهای حاشیه خلیج فارس نیز اعزام كرده‌اند تا از این طریق برای خدای تقلبی خود هوادار جمع كنند! كه متاسفانه در این راه به موفقیتهایی نیز دست پیدا كردند.

گفتنی‌است، ادعای خدایی در حالی از سوی این فرد مطرح شد كه ادعا در این سطح تاكنون بسیار كم‌سابقه بوده و مدعیان معمولاً با در نظر گرفتن سطح شعور فریب‌خوردگان، تنها به طرح ادعای ارتباط دائم با امام مهدی(عج) یا برانگیختگی به عنوان پیامبری جدید اكتفا می‌كردند.
خواندن مناجاتی به زبان عربی مشابه عبارات مناجات‌های اهل بیت(ع) با خداوند از جمله " یا الهی و ربی! یا رب العالمین! یا من خلَقَنی! یا عُدتی فی شدتی! و یا مونسی فی وحشتی! " و سجده دسته‌جمعی مریدان به سوی این مدعی خدایی صحنه های تكان دهنده ای را رقم زده بود.

كم حرفی از ترفندهای این فرد بوده و از ترس اینكه ممكن است حرفی بزند و تهی بودنش را افراد بفهمند سعی می‌كند اصلا حرف نزند.
مشرق چندی پیش فیلمی از جشن تولد این به اصطلاح خدا را كه در برخی مناطق خوزستان بصورت بلوتوث ردوبدل می شود را برای تنویر افكار عمومی منتشر كرده بود.

نوع مطلب : جالب، حوادث، دانستنی، اخبار، 
برچسب ها :


 
رسانه های ضدانقلاب و فتنه گران در یک ادعای عجیب و بسیار مضحکانه ادعا کردند که فرد اعدام شده در اهواز یکی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است که به جرم انتقاد از یکی از شخصیت های رده بالای نظام محکوم به اعدام شده است!

رسانه های حامی فتنه که این روزها به برکت خون شهدا بیش از پیش رسوا و بی آبرو شده اند ، در تازه ترین ادعا و جنجال رسانه ای خود، اعدام رئیس یک جریان انحرافی مدعی خدایی و ارتباط با امام زمان(عج) را دستاویز تخریب و تبلیغ علیه نظام قرار داده اند.


به گزارش بی باک، رسانه های ضدانقلاب و حامی فتنه در یک ادعای عجیب و بسیار مضحکانه ادعا کردند که فرد اعدام شده در اهواز یکی از مقامات ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است که صرفا به جرم انتقاد از مقام معظم رهبری محکوم به اعدام شده است!

این جنجال رسانه ای با مصاحبه های نوشتاری و ساختگی با نزدیکان فرد اعدام شده همراه بوده است که این خود دال بر اوج روسیاهی و دروغ پردازیهای کودکانه جریان فتنه و رسانه های بیگانه می باشد.

این واکنشهای رسانه ای زمانی آغاز گردید که سخنگوی قوه قضائیه گفت: رئیس یك جریان انحرافی در اهواز به اعدام محكوم شد كه مدتی قبل حكم اجرا شد.

گفتنی است که فرد مورد نظر سید علی غرابات از مدعیان خدایی و ارتباط با امام زمان(عج) بوده است که به اعدام محکوم شد.

به گزارش رسانه های داخلی، وی پس از اعلام ادعای ارتباط با امام زمان در سوسنگرد بازداشت شد و پس از صدور حکم اعدام در فردای اربعین حسینی در بامداد چهارشنبه 6 بهمن ماه جاری در زندان کارون اهواز به دار آویخته شد.

این فرد پس از فعالیت‌های گسترده خود و اغفال برخی جوانان استان خوزستان که مشکلاتی را هم برای خانواده ها و ساکنین این مناطق فراهم آورد در چنگال عدالت گرفتار شد، اما برخی از مریدان وی به عنوان پیامبر و فرستاده ویژه این مدعی خداوندی یک بار دیگر دور جدید تبلیغات خود را آغاز کرده‌اند و برای گسترش دامنه فعالیت های خود، علاوه بر نقاطی از استان خوزستان نیروهایی را به برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز اعزام کرده‌اند تا از این طریق برای خدای تقلبی خود هوادار جمع کنند! که متاسفانه در این راه به موفقیتهایی نیز دست پیدا کردند.


گفتنی‌است، ادعای خدایی در حالی از سوی این فرد مطرح شد که ادعا در این سطح تاکنون بسیار کم‌سابقه بوده و مدعیان معمولاً با در نظر گرفتن سطح شعور فریب‌خوردگان، تنها به طرح ادعای ارتباط دائم با امام مهدی(عج) یا برانگیختگی به عنوان پیامبری جدید اکتفا می‌کردند.

خواندن مناجاتی به زبان عربی مشابه عبارات مناجات‌های اهل بیت(ع) با خداوند از جمله " یا الهی و ربی! یا رب العالمین! یا من خلَقَنی! یا عُدتی فی شدتی! و یا مونسی فی وحشتی! " و سجده دسته‌جمعی مریدان به سوی این مدعی خدایی صحنه های تکان دهنده ای را رقم زده بود.

کم حرفی از ترفندهای این فرد بوده و از ترس اینکه ممکن است حرفی بزند و تهی بودنش را افراد بفهمند سعی می‌کند اصلا حرف نزند.
گفتنی است که مشرق چندی پیش فیلمی از جشن تولد این به اصطلاح خدا را که در برخی مناطق خوزستان بصورت بلوتوث رد و بدل می شود را برای تنویر افکار عمومی منتشر کرده بود.

 ادامه مطلب


نوع مطلب : جالب، حوادث، 
برچسب ها :


 
 
الف خطاب به موسوی نوشت:

موسوی به تازگی در نقد تظاهرات مصر زبان به قلم آورده و توهمات جدیدی برای خود دست و پا كرده‌است.

خیلی وقت است میر حسین موسوی كه از جریان معادلات سیاسی جامعه خارج شدی. اگر تا دیروز به مانند شیخ اصلاحات به عنوان نقل محافل مردم در لطیفه‌ها اسمی از شما برده می‌شد امروز حتی از آن هم خبری نیست!

نوشتن این بیانیه آخر خیلی دور از ذهن نیست. محمود عباس پولی را به تو داده كه آغشته به خون كودكان غزه است. همان محمود عباسی كه دست در دست نتانیو و باراك داده، همان محمود عباسی كه با مبارك ملعون عكس یادگاری دارد! همان محمود عباسی كه با چراغ سبزش ۲۲ روز غزه به خاك و خون كشیده شد! اثرات همان پول‌ها می‌شود در روز قدس شعار نه غزه نه لبنان!

ادعای مضحكت در مقایسه تحولات انقلابی مصر با آشوبگری اراذل و اوباشی كه در تهران روانه كردی، ظلمی است در حق مردم مصر و اخوان المسلمین و شهید خالد اسلامبولی. آیا صرف قطع شدن اینترنت و خطوط تلفن باعث می‌شود دو اتفاق را شبیه هم كرد؟ همین ظاهربینی‌تان باعث شده است كه باراك اوباما اسمت را به زبان بیاورد و از تو حمایت كند.

اگر این طور است چون سپاه بزرگ یزید، لشكر اندك امام حسین(ع) را از زیر تیغ گذارند، هر كس چنین كند یزیدی است؟ یعنی امام علی (ع) كه در نهروان و جمل لشكر اندك مارقین و ناكثین را گردن زد هم یزدی است؟! پناه بر خدا! یعنی رزمندگان اسلام هم كه در مرصاد، منافقین را به درك واصل كردند یزیدی هستند؟!

آنچه مهم است جهت اعمال است. چاقو در دست یك قاتل و یك جراح، چاقو است، ولی هر كدام در جهتی استفاده می‌كند، یكی می‌كشد و یكی درمان می‌كند! بله نظام برای حفظ استقلال خود و برای حمایت از رای مردم در روزهای بعد انتخابات برای جلوگیری از ارتباط گیری منافقین و بهایی‌ها و سلطنت‌طلب‌ها سیستم‌های ارتباطی را چند روزی قطع كرد تا شما غربگرایان نتوانید در راستای سیاست‌های آمریكا در ایران عمل كنید و مصر سیستم‌های ارتباطی را قطع كرد تا اسلام گرایان نتوانند بین هم ارتباط برقرار كنند تا مبارك بتواند سیاست‌های آمریكایی را در كشور پیاده كند. دقیقا صد و هشتاد درجه مقابل هم!

ظاهر هر دو اتفاق یكی است، فقط یكی برای آمریكا و دیگری بر علیه امریكا! یكی برای اسلام‌زدایی، یكی برای اسلام‌گرایی! یكی برای استكبار دوستی، دیگری برای استكبار ستیزی! یكی برای اسلام و دیگری بر ضد اسلام!
نوع مطلب : جالب، فتنه، اخبار، 
برچسب ها :


 

 
 
پیامک(اس ام اس) رحلت پیامبر(ص) وشهادت امام حسن(ع)  

سیاه پوش بیست و هشتمین روز صفر، شانه به شانه آسمان فشرده در ابر مدینه مى گریم.
*******
دلم به یاد تو امشب لبالب از شور است
تو کیستی که حریمت چو کعبه مشهور است؟
رحلت پیامبر اکرم (ص) بر تمام مسلمین جهان تسلیت باد
*******
فقدان رسولان، پشت اهالی ایمان را می شکند و عشق را داغدار می کند؛ رحلت رسول اعظم اسلام تسلیت باد!
*******
به گلها بگویید به اشک ژاله، رخ بشویند و بلبلان را به نوحه خوانی بخوانید که پیامبر باران، امشب دیگر نمی خنددادامه مطلب


نوع مطلب : جالب، 
برچسب ها :


سامورایی جام پانزدهم را به توكیو بردند

خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال ژاپن با برتری مقابل استرالیا برای چهارمین بار عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا را جشن گرفت.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |