ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
فقط سران فتنه و اعضای یك خانواده ‌ازماشكایت دارند
 
 
مدیرمسئول روزنامه ایران گفت: روزنامه‌ای كه شاكیان آن در ‌‌دوره‌های قبل، مدعی‌العموم، شورای نگهبان، ‌ستاد احیای امر به معروف و نهادهای ‌ارزشی بودند، امروز جز سران فتنه، اعضای یك خانواده و چند محفل نشین همسو با آنها شاكی دیگری ندارد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، كاوه اشتهاردی مدیرمسئول روزنامه ایران طی سخنانی در مراسم دیدار كاركنان این مؤسسه با رئیس جمهور، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و آخرین وضعیت مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران و روزنامه ایران ارائه كرد.

وی گفت: مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران با حدود ۸۰۰ نفر پرسنل در حال حاضر روزنامه ایران، روزنامه انگلیسی زبان ایران دیلی، روزنامه عربی الوفاق، روزنامه ایران ورزشی، روزنامه ایران سپید برای نابینایان، ‌ماهنامه ایران آذین، سالنامه ایران، شبكه ایران (ایران آنلاین)، آژانس عكس ایران با خروجی ویژه عكس و نیز هفته نامه ایران جوان كه به زودی منتشر خواهد شد را شامل می‌شود.

مدیرمسئول روزنامه ایران ادامه داد: روزنامه ایران با تدبیر و تأكیدات رئیس جمهور مبنی بر ارتباط نزدیك با عموم هموطنان به ویژه در استان‌ها، در حال حاضر هر روز به همراه ضمائم ویژه "ایران زمین " به صورت اختصاصی و جداگانه در ۳۱ استان منتشر می‌شود كه این نشریات روزانه، حجمی بالغ بر ۱۲۴ صفحه را شامل شده و همزمان با هفدهمین سالگرد انتشار روزنامه ایران، از ابتدای این هفته انتشار ۴ صفحه ایران زمین استان البرز و همچنین ضمیمه روزانه استان تهران با عنوان " تهران ایران " آغاز شده است.

اشتهاردی با بیان اینكه روزنامه ایران با بیشترین تعداد صفحات در بین روزنامه‌های سراسری كشور و با متنوع‌ترین مطالب، در حال حاضر با ۳۲ صفحه، هر روز ضمائم ایران اقتصادی، ایران فرهنگی، ایران اجتماعی، ایران زندگی و ایران سیاسی را در خود دارد، یادآور شد: همزمان با این رشد كمی، ارتقای كیفیت و تنوع مطالب به بركت نیروهای توانمند، متخصص و متعهد، از اولویت‌های موسسه بوده است. همكاران "ایران " با تمركز بر اصول حرفه‌ای و آموزش‌های تخصصی در سال‌های اخیر همواره بیشترین موفقیت‌ها را در جشنواره‌های مختلف مطبوعاتی به دست آورده‌اند. در روندی صعودی پس از موفقیت چشمگیر در جشنواره مطبوعات سال گذشته و كسب ۷ عنوان برتر، امسال در ركوردی بی‌سابقه نسبت به دیگر رسانه‌ها، ۱۲ تن از خبرنگاران، عكاسان و پرسنل موسسه ایران ۱۵ رتبه برتر را در جشنواره هفدهم مطبوعات كسب كردند.

وی گفت: در كنار فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای مكتوب و انتشاراتی، در این حوزه پس از راه‌اندازی ایران آنلاین و آژانس عكس، از امروز و پس از حدود یك سال بررسی‌های كارشناسی و مطالعات دقیق، واحد تولیدات چند رسانه‌ای موسسه ایران فعالیت خود را آغاز می‌كند. در نخستین گام این واحد سی‌دی‌های تصویری شامل فیلم‌های مستند تولیدی و خبری با موضوعات اجتماعی و فرهنگی را به عنوان ضمیمه روزنامه ایران تهیه خواهد كرد. امیدواریم از امروز با آغاز به كار رسمی فعالیت این بخش، تولیدات این واحد در كوتاهترین زمان به صورت منظم و هفتگی به همراه روزنامه ایران توزیع و در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

مدیرمسئول روزنامه ایران خاطرنشان كرد: امروز همزمان با این مراسم و هفدهمین سال تأسیس مؤسسه ایران، فاز نخست چاپخانه روزنامه مجهز به ۲ دستگاه چاپ ورقی پیشرفته و دستگاه‌های برش كاغذ و تاكن به بهره‌برداری می‌رسد. همچنین فاز دوم این چاپخانه نیز شامل دستگاه چاپ رول وسایر ملزومات كه در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع ایجاد شده انشاءالله تا پایان سال ۱۳۹۰ مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

اشتهاردی برگزاری میزگردهای تخصصی، انتشار ویژه‌نامه و صفحات اختصاصی در موضوعات خاص و ملی از جمله طرح تحول اقتصادی و هدفمندی یارانه‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی و جذب و تربیت خبرنگاران از میان جوانان علاقمند و افزایش تعداد مشتركین به تناسب افزایش تیراژ را از جمله فعالیت‌های این موسسه برشمرد و تصریح كرد: انتشار ضمائم تخصصی و ویژه‌نامه‌های بازرگانی ‌كه در حال حاضر ۳ روز را شامل شده و به زودی در تمام ایام هفته با عناوینی چون خودرو،‌IT ، ارایه، سلامت، آخر هفته و ... منتشر خواهد شد، توسعه دفاتر سرپرستی و نمایندگی‌ها و همچنین امضای تفاهمنامه همكاری با سازمان‌ها و مراكز علمی و فرهنگی، از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در این موسسه است.

وی با بیان اینكه روزنامه ایران باید اهداف بلندتری از برخی حاشیه‌ها و بگومگوهای سیاسی دنبال كند، گفت: اما بالاخره كارنامه روزنامه ایران در مقطع اخیر و در مواجهه با فتنه روشن و قابل دسترس است. مؤسسه ایران از ۲ ماه قبل از انتخابات ۸۸ رگه‌های فتنه را دیدبانی كرد و مهمتر از افشاگری، به تبیین حقایق پرداخت و پیشاپیش به خنثی‌سازی و در مرحله بعد مقابله با جریان برانداز رفت. انتشار ۵ جلد ویژه‌نامه رمز عبور، ویژه‌نامه‌هایی به مناسب عاشورا، ۹ دی و هزاران خبر و گزارش، حاصل مجاهدت خبرنگاران، دبیران و كارشناسان این روزنامه بود.

مدیرمسئول روزنامه ایران تأكید كرد: روزنامه‌ای كه شاكیان آن در دوره‌های قبل، مدعی‌العموم، شورای نگهبان، سپاه و بسیج، ستاد احیای امر به معروف و نهادهای حكومتی و ارزشی بودند، امروز جز سران فتنه، اعضای یك خانواده و چند محفل نشین همسو با آنها شاكی دیگری ندارد.

اشتهاردی افزود: روزنامه ایران روزنامه دولت است اما برای مردم می‌نویسد. از دولتی دفاع كرده و می‌كند كه منتخب ملت، مورد تائید مقام معظم رهبری و در مسیر آرمان‌های بلند امام راحل (ره) است. روزنامه‌ای كه در نزدیك‌ترین ارتباط با اقشار مختلف مردم قرار دارد. بیش از هزاران نامه و تماس تلفنی مردم با روزنامه خودشان كه ۳۸۰۰ فقره از آن در مكاتبات رسمی به دستگاه‌های مختلف ارجاع شده و رقمی بیش از ۳ برابر این میزان در ستون‌ پیام‌های مردمی منتشر شده نشان از اعتماد و علاقه مردم به این روزنامه دارد.

وی گفت: ما نیز در تبعیت از دولت مردمی و خدمتگزار، تحریریه خود را تحریریه ۷۰ میلیونی می‌دانیم و گستره مخاطبان خود را فراتر از جناح‌بندی‌ها دانسته و با احترام به آحاد مردم، به نیازهای قشرهای مختلف جامعه توجه ویژه داریم. این روزنامه ضمن پایبندی به اخلاق رسانه‌ای و احترام به حقوق شهروندان، همواره راوی دستاوردها، پیام گزار عدالت و منتقدی منصف در چارچوب اصول بوده است.
نوع مطلب :
برچسب ها :


یاداشت استاد رسول جعفریان:
آیت الله شیخ محمد علی عمری یکی از برجسته ترین رهبران جامعه شیعه در روزگار ما بود، کسی که با درایت و عقل و تدبیر خویش توانست جامعه شیعه مدینه را از تعدی و تجاوز وهابیان نجات دهد. ...


صدای شیعه: آیت الله شیخ محمد علی عمری یکی از برجسته ترین رهبران جامعه شیعه در روزگار ما بود، کسی که با درایت و عقل و تدبیر خویش توانست جامعه شیعه مدینه را از تعدی و تجاوز وهابیان نجات دهد.ادامه مطلب


نوع مطلب : جالب، 
برچسب ها :


 
مسیر راهپیمایی زائران حسینی در روز اربعین در عراق

 
نوع مطلب : جالب، عکس، دانستنی، مختار نامه، 
برچسب ها :


اختصاصی صدای شیعه؛
با فرارسیدن اربعین، خیابان های شهر مقدس کربلا سرشار از جمعیتی است که از شهرها و استان ها برای زیارت به کربلا آمده اند به گونه ای که طبق نقل برخی زائران ورودی شهرهای کربلا-بغداد و کربلا-نجف از شدت جمعیت مسدود شده است. کمیته نظارت تمام امکانات امنیتی و خدماتی و پزشکی را برای این مراسم فراهم کرده است.


ادامه مطلب


نوع مطلب : جالب، دانستنی، 
برچسب ها :


آیت‌الله کعبی:
آیت الله کعبی، با انتقاد از اصرارهای بی مورد رئیس مجلس خبرگان رهبری بر مواضع گذشته خود، از تذکرهای مکرر قبلی اکثر نمایندگان مجلس خبرگان رهبری به وی خبر داد و از او خواست مساله اختلاف خود با دولت را به گونه ای مدیریت کند که نظام تقویت شده و دشمنان نا امید شوند.


ادامه مطلب


نوع مطلب : جالب، فتنه، 
برچسب ها :


عصر جمعه خاتمی و سیدحسن چگونه گذشت

مشرق نوشت:

 محمدخاتمی و سیدحسن خمینی عصر جمعه گذشته در محل نشر عروج به تماشای فیلم "عصر جمعه" نشستند که پس از پنج سال از محاق توقیف خارج شده است.

این فیلم عصر جمعه گذشته با حضور تعدادی از سینماگران از جمله 2 تن از بازیگران خانم این فیلم برای محمد خاتمی و سیدحسن و سیدیاسر خمینی به صورت خصوصی در محل نشر عروج وابسته به مؤسسه حفظ و نشر آثار امام (ره) به نمایش درآمد

نوع مطلب : جالب، فتنه، دانستنی، اخبار، 
برچسب ها :


 

 


رسانه های انگلیس روز جمعه با انتشار گزارش هایی، دلیل اصلی استعفای 'آلن جانسون' از كابینه سایه حزب كارگر را فساد اخلاقی همسر وی اعلام كردند.

تلویزیون اسكای نیوز گفت: همسر آقای جانسون با یكی از افسرانی كه وظیفه حفاظت از وی و خانواده اش را برعهده داشته روابط نامشروع برقرار كرده بود.

تلویزیون انگلیسی افزود: این افسر پلیس 'پل رایس' نام دارد و زمانی كه آلن جانسون وزیر كشور انگلیس بود در تیم حفاظت وی حضور داشت.

آلن جانسون 60 ساله شب گذشته استعفای ناگهانی خود را از پست وزیر دارایی در كابینه سایه حزب كارگر انگلیس اعلام كرد و 'اد میلیبند' رهبر این حزب ضمن پذیرش این استعفا تغییرات مهمی را در كابینه سایه این كشور به عمل آورد.

پلیس متروپلیتن لندن بدون اشاره به جزییات، اعلام كرد كه یكی از محافظان سابق آقای جانسون از كار معلق شده و تحقیقات درباره اتهامات مطرح شده علیه وی جریان دارد.

جانسون كه در دولت قبلی حزب كارگر سمت های مهمی همچون وزارت بهداشت و كشور را برعهده داشت، پس از شكست حزب كارگر در انتخابات پارلمانی اردیبهشت ماه و تغییرات به عمل آمده در رهبری این حزب، حدود چهار ماه قبل به عنوان وزیر دارایی سایه این كشور منصوب شد.
وی دیروز در نامه ای به رهبر حزب كارگر اعلام كرد كه به دلیل مسائل و مشكلات شخصی و خانوادگی، قادر نیست مسئولیت های خود را به عنوان وزیر سایه دارایی انجام دهد.

رهبر حزب كارگر نیز پس از پذیرش استعفای آلن جانسون، 'اد بالز' وزیر سایه كشور را به عنوان وزیر سایه دارایی منصوب نمود. همچنین خانم 'ایوت كوپر' همسر آقای بالز كه پیشتر وزیرخارجه سایه انگلیس بود به عنوان وزیر سایه كشور مشغول به كار شد.

همچنین 'داگلاس الكساندر' به عنوان وزیر خارجه سایه جانشین خانم كوپر شد و 'لیام بیرن' و 'تسا جویل' نیز به ترتیب به عنوان وزیر سایه كار و امور بازنشستگی و وزیر امور كابینه مصوب شدند.

كابینه سایه انگلیس توسط اعضای حزب مخالف دولت حاكم تشكیل می شود تا بر عملكرد و فعالیت های وزیران دولتی از نزدیك نظارت كند. اگر حزب مخالفت دولت در انتخابات بعدی پیروز شود، وزیران سایه بلافاصله مسئولیت اداره وزارتخانه ها را به عنوان وزیران اصلی دولت برعهده می گیرند.

نوع مطلب : جالب، اخبار، 
برچسب ها :


 


محمد شریفی کارشناس علوم قرآنی  با استناد به تحقیقات انجام شده، نماز را تنها غذای روح انسان ندانست و گفت:«نماز جسم انسانها را نیز تقویت می کند و آنها را در مبارزه با مشکلات روزمره یاری می دهد . وقتی چشمها در حالت نماز ثابت می ماند جریان فکر هم خود به خود آرام شده و در نتیجه تمرکز فکر افزایش می یابد. ثابت ماندن چشم باعث بهبود ضعف و نواقصی مانند نزدیک بینی می شود و به لحاظ روانی این حالت باعث افزایش مقاومت عصبی فرد شده و بی خوابی و افکار نا آرام را از انسان دور می کند.»

وی ادامه داد:« ایستادن در حالت نماز باعث تقویت حالت تعادلی بدن شده و قسمت مرکزی مخچه که محل کنترل اعمال و حرکات ارادی است را تقویت می کند و این عمل باعث می شود فرد با صرف کمترین نیرو و انرژی به انجام صحیح حرکات بعدی بپردازد.»


شریفی اضافه کرد:«نماز قسمت فوقانی بدن را پرورش داده و ستون مهره ها را تقویت کرده و آن را در حالت مستقیم نگاه می دارد. تقویت احشاء و ماهیچه های شکم , حفظ سلامت دستگاه گوارش و رفع یبوست مزمن سوء هاضمه و بی اشتهایی از دیگر خواص نماز خواندن و رکوع در نماز است.»

این کارشناس علوم قرآنی اظهار داشت:«کارشناسان معتقدند در حالت رکوع ماهیچه های اطراف ستون مهره ها منبسط می شود که در متعادل و آرام کردن سمپاتیک موثر است و مدت خواندن ذکر رکوع نیز باعث تقویت عضلات صورت و گردن ساق پا و رانها می شودو به این ترتیب به جریان خون در قسمتهای مختلف بدن سرعت می بخشد.»

وی تنظیم متابولیسم بدن را از دیگر خواص نماز خواند و گفت:‌«کمک به افزایش حالت استواری و استحکام مغز و بهبود ناراحتی های تناسلی و نارسایی های تخمدان از دیگر خواص رکوع در نماز است و سجده نیز ستون مهره های بدن را تقویت کرده و دردهای سیاتیک را آرام می کند، سجده علاوه بر از بین بردن یبوست و سوء هاضمه ,پرده دیافراگم را تقویت کرده و به دفع مواد زاید بدن به دلیل فشرده شدن منطقه شکمی کمک می کند.»

شریفی افزود:«سجده همچنین باعث افزایش جریان خون در سر شده که این امر با تغذیه این غدد باعث حفظ شادابی , زیبایی وطراوت پوست می شود.»

وی ادامه داد:‌«حالات سجده به واسطه باز شدن مهره ها از یکدیگر باعث کشیده شدن اعصابیکه قسمتهای مختلف بدن را به مغز وصل می کند، شده و این اعصاب را در یک حالت تعادلی قرار می دهد که این هم برای سلامت انسان بسیار حائز اهمیت است . سجده باعث آسودگی و آرامش در فرد شده و عصبانیت را تسکین می دهد. استحکام بخشیدن و تقویت عضلات از خواص نشستن بعد نماز ، پاها و ران ها , کمک به نفخ معده و روده و بهبود فتق است.»

شریفی در پایان خاطر نشان کرد:«روشن است که نماز فلسفی خاص خود را دارد که معراج مومن و مایه ی قرب به حق است و آن را باید فقط برای خداوند تعالی خواند و نه به انگزه فواید و آثاری از این دست, ولی آگاهی از این دست نظرات علمی نیز می تواند برای برخی مفید باشد.»
نوع مطلب : جالب، دانستنی، قرآن، حدیث، 
برچسب ها :


موسی قربانی از صدور بیانیه های آقای هاشمی با عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت انتقاد کرد .


صدای شیعه: ماهنامه مثلث مصاحبه ای با موسی قربانی انجام داده که در آن مصاحبه عضو کمیته حقوقی برخی از مصوبات مجمع را منطبق با قانون اساسی ندانست .

وی در ادامه این مصاحبه اظهار داشت : برخی از مواقع دیده می شود که که از طرف مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد مسائلی که مربوط به آقای هاشمی است بیانیه صادر می شود . این عمل فراتر از شرح وظایف قانونی مجمع است . آقای هاشمی باید برای خودش دفتر جداگانه ای داشته باشد تا در آن مصاحبه ها ،مسائل انتخاباتی و... مورد نقد و تحلیل قرار گیرند . برای  من عجیب است که که می بینم گاهی خبری مربوط به آقای هاشمی که اصلا ارتباطی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ندارد . آن چیزی که دفتر می تواند تائید یا تکذیب کند باید به مصوبات مجمع ربط داشته باشد نه غیر آن . ضمن آنکه آقای هاشمی هیچگاه اخبار مصوبات مجمع  را به رسانه ها  نمی دهد بلکه آقای رضایی به عنوان دبیر این کار را انجام می دهد امیدوارم که این مساله نیز مورد اصلاح قرار بگیرد .

نوع مطلب : فتنه، اخبار، 
برچسب ها :


ایرانی‌ها، بازار توریسم زمستانی ترکیه را داغ کردند
سفر یک میلیون توریست ایرانی در زمستان 2010، بازار ایران را پس از روسیه و اکراین در ردیف سوم جدول جذب توریسم زمستانی ترکیه قرارداد


صدای شیعه: سفر یک میلیون توریست ایرانی در زمستان 2010، بازار ایران را پس از روسیه و اکراین در ردیف سوم جدول جذب توریسم زمستانی ترکیه قرارداد.

مدیر فدراسیون توریسم زمستانی ترکیه اعلام کرد: «بیشتر توریست های زمستانی ترکیه که هر سال برای ورزش های گوناگون روانه این کشور می شوند از کشورهای روسیه ، ایران و اکراین است.»

به گزارش حریت وی با اشاره به این که ترکیه تنها درحدود 15 هزار ورزشکار حرفه‌ای زمستان سالانه به‌خود جذب می کند، یادآور شد که هرچند سالانه تعداد بسیارزیادی توریست های ترک برای استفاده از تسهیلات ورزش های زمستانی از ترکیه روانه کشورهای اروپایی می شوند اما سه کشور ایران و روسیه و اکراین تاکنون بیشترین تعداد توریست ها را به مراکز ورزش و تفریحات زمستانی این کشورفرستاده‌اند.

طبق آخرین بررسی ها در سال 2010 سفر یک میلیون توریست ایرانی تنها در چهار ماه نخست سال 2010 و درفصل سردسال به ترکیه فعالان توریسم این کشور را شگفت زده کرد.

بنا به این گزارش در میان کشورهای مختلفی که سالانه بازار توریسم ترکیه را رونق می‌دهند، امسال تعداد توریست‌های ایرانی رشد سریعی داشته است.

اما صرف نظر از فواید اقتصادی حضور مسافران ایرانی در ترکیه، به طور کلی تعداد توریست‌های خارجی که تنها ظرف چهارماه سرد سال به این کشور سفر کرده‌اند، نشان از موفقیت تلاش های ترکیه در تبلیغات توریسم آن دارد.

به گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی به نقل از نشریه الکترونیکی "تو دی زمان" ترکیه نیز پیش ازاین اعلام کرده بود که توریست‌های ایرانی و سوری با سرازیر شدن به ترکیه، ارقام توریسم این کشور را به گونه‌ای جهش‌آسا بالا برده‌اند. توریستهای ایرانی به لحاظ تعداد معمولا در جایگاه ششم تا هشتم توریستهای وارد شده به ترکیه جای دارند.

نوع مطلب : بین الملل، دانستنی، اخبار، 
برچسب ها :
( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |