تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - جعل سخنان مقام اطلاعاتی كشور در رسانه‌های حامی فتنه‌
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
در آخرین تلاش‌های فتنه‌گران، سایت ضد انقلابی بالاترین در خبری كه آن را "اعتراف طائب به اختلاف افكنی در جنبش سبز بر سر اعدام‌های دهه شصت" نامید، كوشید تا ضمن حمله به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقطه كانونی برابر ضد انقلاب را سپاه معرفی کند.
سایت‌های جریان فتنه و ضد انقلاب كه این روزها در یك سكته جریانی - تشكیلاتی به سر می‌برند، تلاش فراوانی دارند تا با جعل اخبار بهانه‌هایی را برای زنده نشان دادن خود فراهم آورند.

به گزارش گرداب، ندای انقلاب نوشت: «در آخرین تلاش‌های فتنه‌گران، سایت ضد انقلابی بالاترین در خبری كه آن را "اعتراف طائب به اختلاف افكنی در جنبش سبز بر سر اعدام‌های دهه شصت" نامید، كوشید تا ضمن حمله به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقطه كانونی برابر ضد انقلاب را سپاه معرفی كرده و اضمحلال موجود این جریان به علت بایكوت افكار عمومی را حاصل برنامه ریزی‌های این نهاد مقدس عنوان كند.»


در همین رابطه در بررسی‌های صورت گرفته در خصوص این خبر به چند نكته می‌توان اشاره كرد:
1- بخشی از اجزا و بدنه این خبر متعلق به سخنرانی‌های حجه الاسلام مهدی طائب برادر حجه الاسلام حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه بوده و قسمت اعظم آن نیز حاصل توهمات خبرسازان جریان فتنه می باشد. مضاف بر این كه در این خصوص باید گفت آن بخش از اظهاراتی كه متعلق به حجه الاسلام مهدی طائب است نیز مربوط به گذشته می‌باشد.

2- در چرایی انتشار این خبر نیز می‌توان دو گمانه را مطرح كرد. گمانه اول عمدی بودن این خبر سازی از سوی عناصری سطح بالا و مهره‌هایی همچون محسن سازگارا است. در این بخش با توجه به نقش سپاه در دفع فتنه سال 88 می‌توان این حركت را یك انتقام علیه كانون آگاهی، بصیرت و مدافعان امنیت و آسایش ملت ارزیابی كرد.

گمانه دوم اما سهوی بودن این خبرسازی و آن هم از سوی عناصر سطح پائین این جریان است كه به اعتبار این سهوی بودن نیز باید آن را عذر بدتر از گناه دانست. چرا كه این جریان تلاش دارد در راستای امپراتوری دروغ به اغفال و فریب مخاطبین ریزش كرده خود بپردازد. در این رسوائی شاید همین بس كه بگوئیم حجه الاسلام مهدی و حسین طائب هر دو از چهره‌های برجسته و شناخته شده‌ای هستند كه می‌توان تشخیص داد كدام یك چه مواضع و چه اظهارنظری كرده‌اند و اینكه فتنه گران از این مسئله عاجز هستند ناشی از فقدان شناخت و تحلیل سیاسی از سپهر سیاسی كشور است.

در مجموع با احصاء هر دوی این گمانه‌ها باید گفت كه این حركت چه عمدی باشد و چه سهوی از تلاش‌هایی پرده بر می‌دارد كه رأسش امپراتوری دورغ بوده و عناصرش سایت‌های بی‌نام و نشانی كه خود از دروغ آفرینی‌های آنان خسته و بیزار شده‌اند؛ به گونه‌ای كه حتی چندی پیش یكی از این سایت‌های ضد انقلاب نیز كاربران خود را قسم داده بود كه دیگر دروغ منتشر نكنند.نوع مطلب : جالب، فتنه، اخبار، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |