تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - انقلابهای منطقه همان خاکی است که ایران بر سر اسرائیل ریخت!
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
رئیس جمهور مصر فاسد و دیكتاتور بود درست، اما او كراوات می زد و به زبان انگلیسی از مهمانان اسرائیلی در كاخ خود میزبانی می كرد و گاز ارزان قیمت به ما می فروخت؛ او مانند مانعی در برابر موج فزاینده اسلامگرایی عمل می كرد.
یك روزنامه صهیونیستی به نقل از مقامات تل آویو اعلام كرد: تظاهرات و انقلاب های مردم در كشورهای عرب منطقه را ایران هدایت می كند.

به گزارش گرداب به نقل از صراط، "یدیعوت آحارونوت" از قول مقامات اسرائیل نوشت: این ایران، حزب الله لبنان و اخوان المسلمین مصر هستند كه تظاهرات و انقلاب های عربی را حمایت و رهبری می كنند و اسرائیل با نگرانی تحركات این مجموعه و تاثیرات آنها بر حوادث جاری را پیگیری می كند.
 
روزنامه مذكور اضافه می كند: اسلام تندرو در پشت پرده حوادث اخیر خاورمیانه فعال است. به نظر می رسد دومینوی انقلاب در لیبی متوقف نشود و باعث جابجایی در اردن هم بشود.

یدیعوت آحارونوت با وجود این تحلیل، در نوشته گستاخانه دیگری تاكید كرده است:  رئیس جمهور مصر فاسد و دیكتاتور بود درست، اما او كراوات می زد و به زبان انگلیسی از مهمانان اسرائیلی در كاخ خود میزبانی می كرد و گاز ارزان قیمت به ما می فروخت. او مانند مانعی در برابر موج فزاینده اسلامگرایی عمل می كرد.حتما هیچ كس دوست ندارد مانند فقرای مصری در قبرستان های قاهره زندگی كند. اما این هم انكارناپذیر است كه مبارك شریك و میزبان ما بود.

نویسنده صهیونیست اضافه می كند: «خیلی ها از كناره گیری مبارك در برابر طغیان مردم مصر خوشحال شدند اما من بی فرهنگ، همچنان شیفته مبارك هستم كه دوست ما بود.»

همزمان روزنامه آمریكایی "نیویورك تایمز" در تحلیل انقلاب های زنجیره ای منطقه نوشت: «اسرائیل نگران است كه جنبش های عربی همانند انقلاب اسلامی 1979 ایران، باعث اخراج متحدان تل آویو شود و نهایت رشته امور به دست مخالفان اسرائیل بیافتد. مقامات تل آویو تا همین چند ماه پیش خیال می كردند شركایی نظیر مصر، باعث بقای تل آویو می شوند اما اكنون سقوط این دولت ها باعث ترس و نگرانی شدید زمامداران اسرائیل شده است.»

"توماس فریدمن"، تحلیلگر ارشد آمریكایی هم در مقاله دیگری كه نیویورك تایمز به چاپ رسانده، تاكید می كند: «آمریكا خانه خود در خاورمیانه و شمال آفریقا را بر دهانه آتشفشان ساخته بود و اكنون زمان آن رسیده كه اعتیاد به نفت را كنار بگذارد و خانه خود را از دهانه آتشفشان در حال انفجار مردم منطقه دور كند

او یادآور می شود: «طی نیم قرن گذشته آمریكا و اروپا تنها به نفت خاورمیانه نظر داشتند. پیام غرب به سران این كشورها این بود كه صدور نفت را با قیمت پایین ادامه دهند و با اسرائیل كاری نداشته باشند، بعد از آن هر كاری كه می خواهند با ملت های خود بكنند، حق و حقوق آنها را ضایع و هر چقدر كه می خواهند فساد كنند و هر اندازه می توانند مردم را سركوب كنند، فقط جلوی صدور نفت را نگیرند و سر به سر اسرائیل نگذارند. این روند باعث تحقیر مردم كشورهای خاورمیانه شد و آنها را به انفجار كشاند.»
 
 
نوع مطلب : جالب، اخبار، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |