تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - حمله وحشیانه 6 مامور پلیس آمریكا به نوجوان 15ساله + فیلم
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
آنچه هر كسی می‌تواند انتظارش را داشته باشد، این است كه نیروهای پلیس پس از پیاده شدن از خودروهای پلیس به وی دستبند بزنند و این نوجوان 15 ساله را با خود به اداره پلیس منتقل کنند، اما در این كلیپ ویدئویی شاهد صحنه‌‌ای دلخراش هستیم.
یك شبكه تلویزیونی آمریكایی كلیپی ویدئویی از حمله دلخراش 6 مأمور پلیس آمریكا به یك نوجوان 15 ساله منتشر كرد.

به گزارش گرداب، شبكه تلویزیونی "ای‎بی‎سی‌" آمریكا كلیپی دلخراش از اعمال خشونت شدید نیروهای پلیس "هوستون‌" علیه "چاد هالی‌" یك نوجوان 15 ساله آمریكایی متهم به دزدی را منتشر كرد.

این فیلم در ماه مارس سال گذشته از طریق یكی از دوربین‌های امنیتی در محل دستگیری این نوجوان 15 ساله گرفته شده بود، اما دادگاه آمریكا از انتشار آن از سوی رسانه‌ها ممانعت به عمل آورده بود.

در این كلیپ ویدئویی ابتدا نوجوان 15 ساله آمریكایی پس از فرار از صحنه جرم، تحت تعقیب خودروهای پلیس قرار می‌گیرد كه پس از طی مسافتی بسیار كوتاه نیروهای پلیس به وی می‌رسند. یكی از خودروهای پلیس به وی ضربه‌ای شدید وارد می‌كند و این نوجوان پس از چرخشی كه در آسمان از بالای این خودروی پلیس دارد، روی زمین پرتاب می‌شود. در حالی كه وی روی زمین است، بلافاصه و قبل از پیاده شدن نیروهای پلیس دست‌های خود را به نشانه تسلیم شدن پشت سرش قرار می‌دهد.

آنچه هر كسی می‌تواند انتظارش را داشته باشد، این است كه نیروهای پلیس پس از پیاده شدن از خودروهای پلیس به وی دستبند بزنند و این نوجوان 15 ساله را با خود به داخل ماشین برده و از آنجا تا اداره پلیس وی را همراهی كنند، اما در این كلیپ ویدئویی شاهد صحنه‌‌ای دلخراش هستیم كه با ایستادن یكی از نیروهای پلیس روی سر این نوجوان آغاز می‌شود. این پلیس آمریكایی چندین مرتبه بر روی سر وی ضربه‌های شدیدی را وارد می‌كند و دیگر نیروهای پلیسی نیز كه در صحنه حاضر هستند، بدون واكنش نمی‌مانند و به ضربه زدن با دست و پا به تمام قسمت‌های بدن این نوجوان 15 ساله اقدام می‌كنند.

این صحنه دلخراش برای دست‌كم 20 ثانیه به همین ترتیب ادامه پیدا می‌كند و سپس این پلیس‌ها وی را از روی زمین بلند می‌كنند و با خود به داخل ماشین می‌برند. این فیلم حدودا یك سال پیش ضبط شده بود، اما مقامات آمریكا از انتشار آن ممانعت به عمل آورده بودند.

"كوانل ایكس‌" یك فعال اجتماعی است كه به‏دنبال اعتراضاتی كه در پرونده "چاد هالی‌" داشت، از سوی یكی از مقامات پلیس هوستون تحت پیگرد قانونی قرار گرفت. به‏دنبال این جریان قاضی این پرونده به این فعال اجتماعی اجازه دسترسی به این فیلم كوتاه را داد و وی نیز بلافاصه این فیلم را در اختیار شبكه ای‎بی‎سی قرار می‌دهد. بلافاصله قاضی این پرونده با تلویزیون ای‎بی‎سی تماس می‌گیرد تا از انتشار این فیلم ممانعت به عمل آورد، اما دیگر دیر شده و این فیلم در رسانه‌ها منتشر شده است.

بنا بر این گزارش، به‎دنبال اعتراض این نوجوان و افرادی كه پرونده وی را دنبال می‌كردند، 4 نفر از پلیس‌هایی كه در این جریان نقش داشتند و در صحنه حمله به این نوجوان حضور داشتند، تحت پیگرد قضائی قرار گرفتند، اما در نهایت تمامی آنها تبرئه شده به پست‌های قبلی خود در اداره پلیس این شهر بازگشتند.

فیلمنوع مطلب : جالب، اخبار، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |