تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - حمایت همه ضدانقلاب ‌‌از موسوی و کروبی در 25 بهمن
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
 
‌كمیته بررسی فتنه‌های اخیر در گزارش خود درباره 25 بهمن تأكید كرد: اسناد اطلاعاتی نشان می‌دهد كه آمریكا و انگلیس و رژیم صهیونیستی جهت پشتیبانی از اطلاعیه ‌موسوی و كروبی همه گروهك‌های ضد‌انقلاب را اعم از منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، بهائیان و قوم‌گرایان در 25 بهمن به صحنه آوردند.
متن گزارش كمیته ویژه مجلس درباره آشوب اسرائیلی 25 بهمن امروز قرائت شد.

 گزارش کمیسیون اصل 90 قانون اساسی در مورد غائله اسرائیلی، آمریکایی، انگلیسی 25 بهمن 1389 صبح امروز چهارشنبه از سوی ‌محمد ابراهیم نکونام، رئیس کمیسیون اصل نود، ‌در صحن مجلس قرائت شد.

به گزارش گرداب متن این گزارش به شرح ذیل است:

بسم‌الله‌الرحمن‌ الرحیم
گزارش بررسی غائله اسرائیلی - آمریکایی - انگلیسی 25 بهمن 1389

همکاران گرامی، نمایندگان محترم ملت شریف ایران
به دنبال حادثه تلخ 25 بهمن ماه سال جاری و خروش یکپارچه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محکوم نمودن غائله مزبور و درخواست پیگیری این واقعه توسط هیئت ویژه‌ای که ریاست محترم مجلس شورای اسلامی تعیین نمودند، هیئت فوق از رؤسای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی، شوراها و امور داخلی، قضائی و حقوقی، فرهنگی و اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی تشکیل شد و کارگروهی را مسئول جمع‌آوری اطلاعات لازم کرد.

کار‌گروه فوق با جمع‌آوری اطلاعات و برگزاری نشستی با حضور مسئولین دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی، انتظامی، قضائی و سیاست خارجی موضوع را بررسی و گزارش خود را به هیئت ویژه منعکس نمود که پس از بحث و بررسی، گزارش نهایی هیئت به شرح زیر به اطلاع نمایندگان محترم و ملت ایران می‌رسد:

جریان علنی فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 زمانی شروع شد که جمهوری اسلامی در اوج قدرت در عرصه بین‌المللی بوده و دست برتر در اکثر معادلات جهانی را داشت، به‌گونه‌ای که غرب را به کرنش در برابر ایران واداشته و اتحادیه اروپا اصرار به مذاکره و ملاقات با ایران داشت. شکست پیاپی آمریکا در عرصه‌های سیاسی عراق، افغانستان، لبنان،‌ فلسطین و ...، حضور بیش از 80 درصد واجدین شرایط رای در انتخابات دهم (بیش از 40 میلیون نفر) و برگزیده شدن رئیس جمهور با 24 میلیون رای، همگی یک قدرت نرم ملی برای جمهوری اسلامی تولید کرده بود. راهبرد جذب حداکثری و دفع حداقلی، رهبری مقام عظمای ولایت، حضور هوشیارانه مردم در تمام صحنه‌ها و حمایت علما و مراجع عظام این چالش بزرگ و فتنه عمیق را خفه نموده و راهپیمایی‌های 9 دی و 22 بهمن سال 88 فتنه فوق را خاموش کرد و مردم در کنار رهبری پیروز این میدان بودند.

جنبش‌های مردمی در تونس، مصر، یمن، اردن و بحرین که شعار محوری همه آنها اسلام‌خواهی بود، آمریکا را در صحنه بین‌الملل به چالش جدی کشید که با فروپاشی حکومت‌های مصر و تونس، ماهیت رژیم اشغالگر قدس و منافع استراتژیک استکبار جهانی در منطقه دچار وخیم‌ترین بحران‌ها خواهد شد.

برنامه آمریکا برای مهار جنبش‌های مردمی در کشورهای اسلامی این است که اولا خود را به ظاهر طرفدار مردم این کشورها نشان دهد ثانیا با ایجاد یک رفرم، انقلاب آنها را تبدیل به اصلاحات شکلی و جزئی نماید. برای اجرای این نقشه، آمریکا تلاش می‌کند نشان دهد الگوی جمهوری اسلامی الگوی موفقی نیست، لذا در صدد برآمده تا با ایجاد اغتشاش در کشور، تئوری خود را به اثبات برساند. به همین جهت آقایان موسوی و کروبی مهره‌های مناسبی برای صحنه‌گردانان این ماموریت در داخل کشور تشخیص داده شدند.

اسناد اطلاعاتی حاکی از آن است که سرویس‌های آمریکا، انگلس و اسرائیل برای رسیدن به یک راهپیمایی به اصطلاح خروشان مردمی با اتاق فکر خارج‌نشینان جریان فتنه در انگلیس و آمریکا به توافق رسیدند و آنها طی تماس‌هایی با سران فتنه در داخل، آنها را تحریک نمودند که برای قضیه مصر و تونس اطلاعیه بدهند و مردم را دعوت به حضور در خیابان‌ها به صورت غیر‌قانونی کنند.

اسناد اطلاعاتی نشان می‌دهد که آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی جهت پشتیبانی از اطلاعیه میرحسین موسوی و کروبی همه گروهک‌های ضد‌انقلاب اعم از منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، بهائیان و قوم‌گرایان را در 25 بهمن به صحنه آوردند. دستگیری تعدادی از عناصر منافقین در روز 25 بهمن نشانگر این واقعیت است. برای انجام این مأموریت ده‌ها شبکه اینترنتی، ده‌ها هزار ایمیل و بیش از یک میلیون و 200 هزار پیامک به داخل کشور ارسال شد.

سردمداران هیئت حاکمه آمریکا و رژیم اشغالگر قدس و انگلیس با هماهنگی منافقین و سلطنت‌طلبان و ... از فراخوان موسوی و کروبی حمایت کردند.

سران فتنه داخلی علیرغم اطلاع از این حمایت‌های وسیع خارجی و جریانات ضدانقلاب نه تنها درخواست راهپیمایی خود را لغو نکردند و از آمریکا و ضدانقلاب اعلام برائت ننمودند بلکه بر راهپیمایی غیرقانونی اصرار ورزیدند.
در صبح روز 25 بهمن ابتدائاً‌ جوانی را (با سابقه دوبار دستگیری) برای الگوسازی به سبك انقلاب تونس به بالای جرثقیل فرستادند تا با شعار وی به نفع فتنه سبز، عده‌ای را برای راهپیمایی تهییج كنند. همزمان شبكه‌های تلویزیونی بیگانه و ضد‌انقلاب این صحنه را به نمایش گذاشتند.

شلوغ‌ترین نقاط شهر به خصوص در ایام خرید‌های نوروزی به نحوی كه به‌طور عادی چهار راه‌های ولی عصر، میدان انقلاب، میدان امام حسین و ... در این ساعات مملو از مردم است را برای تجمع انتخابات كردند و با انداختن یخ در مسیر اتوبوس‌ها و از كار افتادن تعدادی از آنها منجر به توقف اتوبوس‌های تندرو (خط بی آرتی) شدند.

پیاده شدن مسافران این اتوبوس‌ها و شلوغی جمعیت پیاده شده، زمینه سوء‌استفاده و حضور اراذل و ضد‌انقلاب را شكل داد تا در حدود 15 نقطه تجمع گروه‌های 20-50 نفری با سر دادن شعار علیه مسئولین نظام و آتش‌زدن سطل‌های زباله و ایستگاه‌های اتوبوس ماهیت ضد‌انقلابی خود را نشان دهند. جالب اینجاست كه هیچ كدام از شعارها دفاع از مردم تونس و مصر نبود. وجهه غالب این شعارها علیه نظام جمهوری اسلامی و ارزش‌های ملی و دینی بود.

همزمان با شروع كاریكاتور تظاهرات 25 بهمن شبكه توییتر، تلویزیون‌های ماهواره‌ای الجزیره، العربیه، بی‌بی‌سی، وی او ای، یورونیوز با حجم وسیعی این تظاهرات را پوشش می‌دادند لیكن پس از گذشت یك ساعت از شروع آشوب هنگامی كه با بی توجهی مردم و عدم استقبال و حتی رویارویی مردم با آشوبگران مواجه شدند، برنامه‌های خود را قطع نمودند و تصاویر آرشیوی تظاهرات مردم در 22بهمن و سایر مناسبت‌ها را به عنوان راهپیمایی گروه فتنه در 25 بهمن انعكاس دادند.

"اردشیر امیرارجمند"، رابط منافقین و نماینده و مشاور آقای میر‌حسین موسوی (كه رسما خود را به این عنوان معرفی نموده) و عضو ستاد انتخاباتی و كمیته صیانت از آراء، با مصاحبه‌های متعدد اهداف راهپیمایی را پوشش می‌داد و بعد از راهپیمایی نیز بیانیه‌ای به اسم آقای موسوی منتشر كرد. این نقش را عینا آقای" واحدی"، سردبیر اسبق و فراری روزنامه آفتاب یزد و مشاور خارج‌نشین آقای كروبی میهمان دائم بی بی سی فارسی نسبت به آقای كروبی انجام داد و اطلاعیه‌ای به اسم ایشان تهیه و منتشر كرد.‌

كشته‌سازی، یكی دیگر از برنامه‌های آمریكا و انگلیس و اسرائیل در این جریانات بود. طبق اسناد اطلاعاتی تیمی از منافقین مأموریت كشته‌سازی را به عهده داشت. این تیم پس از شهادت شهید صانع ژاله، خبر كشته شدن وی را از طریق سر‌پل خارج به منافقین منتقل و بلافاصله منافقین در سایت هرانا (ساعت 8 شب) آن‌را منتشر می‌كنند.

اطلاعات موثق حاكی است كه حركت قاطع و سریع مجلس شورای اسلامی در 26 بهمن اثرات جدی روی اتاق‌های فكر خارج نشینان و سران فتنه و جریان‌های وابسته در داخل داشته و آنها به شدت از شخصیت‌هایی كه به زعم ایشان تاكنون ساكت بوده و به میدان آمده‌اند، ناراحتند و در این ارتباط مصاحبه‌ها و تحلیل‌های مختلفی را ارائه داده‌اند.

اعمال مجرمانه و منحرفانه خائنین
پس از بررسی منابع و مستندات دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی، موارد ذیل مشخص شد:
الف- حضور فعالانه سازمان تروریستی منافقین با انتشار اطلاعیه‌ها، مصاحبه‌ها و اعزام نیرو به داخل كشور (كه خوشبختانه اكثر آنها شناسایی و تعدادی نیز مجروح و دستگیر گردیده‌اند.)
ب- صدور ده‌ها مورد بیانیه از سوی عناصر جریان فتنه، معاند و ضد‌انقلاب
ج- ده‌ها مورد اعلام حمایت‌های سردمداران كشورهای استكباری از اقدامات ضد‌انقلابی در 25 بهمن‌
د- ده‌ها مورد مصاحبه‌های حمایت‌آمیز عوامل جریان فتنه و معاندین برای تهییج افكار عمومی در 25 بهمن‌‌

هیات، پس از بررسی همه‌جانبه به این نتیجه رسید كه ضد‌انقلاب برای رسیدن به اهداف خود، از شیوه‌های ذیل استفاده كرده است:
1- انفجار خط لوله گاز قم 3 روز قبل از غائله به منظور قطع گاز تهران و ایجاد نارضایتی مردمی (كه با درایت و تلاش مسئولین ذیربط موضوع مرتفع گردید.)‌
2- استفاده از شیوه‌های جنگ روانی‌
3- انتخاب معابر شلوغ تهران برای تجمع اراذل و عناصر گروهكی
4- استفاده از میادین بزرگ تهران از جمله میدان آزادی، فردوسی و انقلاب و شبیه سازی به قیام مردمی كشور مصر‌
5- شایعه سازی در برخی از سایت‌های داخلی مبنی بر موافقت وزارت كشور برای راهپیمایی و همچنین شركت یكی از مهمانان رسمی خارجی در راهپیمایی‌
6- دروغ پردازی در سایت‌های داخلی مبنی بر عدم مداخله نیروهای انتظامی در راهپیمایی 25 بهمن‌
7- ارسال پیامك و ایمیل‌های فراوان از داخل و خارج در روز 25 بهمن
8- استفاده از فضای مجازی برای فراخوان و ارتباطات گسترده به صورت شبكه‌های هرمی‌
9- نمایش اعزام فردی به بالای دكل با نماد سبز و عكس و شعار‌
10- استفاده از سلاح‌ گرم برای پروژه كشته سازی كه منجر به شهادت بسیجی صانع ژاله و محمد مختاری و مجروح شدن دهها تن شد.
11- شناسایی افراد برای ترور با هدف ایجاد اختلاف قومیتی و مذهبی
12- تعرض به اموال عمومی، حرمت شكنی، ایجاد رعب و وحشت و ناامنی
13- استفاده از سلاح‌های مختلف اعم از شكاری، جنگی و ساچمه‌ای و حتی گاز اشك‌آور و به‌كار‌گیری آنها علیه نیروهای انتظامی و امنیتی و مردم‌

گوشه‌‌هایی از حمایت پنهان و آشكار و نقش استكبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل در غائله ضد‌انقلاب 25 بهمن
قبل و بعد از 25 بهمن و در همان روز رئیس جمهور و وزیر امور‌خارجه آمریكا و مقامات انگلیسی و اسرائیلی بی‌پروا در رسانه‌های دیداری و شنیداری خود علیه نظام جمهوری اسلامی و اهداف آن مصاحبه و موضع گیری کردند از آن جمله:

- هیلاری كلینتون وزیر امور خارجه آمریكا، دوشنبه مورخ 25/11/89 در سخنانی به تمجید از آرمان‌های تظاهر‌كنندگان ایرانی پرداخت.

- رئیس رژیم صهیونیستی نیز در همایش سالیانه انجمن كار سازمان‌های یهودی ایالات متحده در مورد رویدادهای ایران گفت: «بسیار مشمئزكننده بود دیروز دیدن گروهی از نمایندگان پارلمان ایران كه بلند شده و به نام دموكراسی احمدی‌نژاد، فریاد می‌زدند كه باید سران فتنه را اعدام كرد.»

- یكی از كارشناسان رژیم صهیونیستی طی مقاله‌ای در سایت وزارت خارجه اسرائیل اعتراف كرد: «شعارهای اسلامی مردم مصر خیلی خطرناك است. این نگرانی بسیار جدی است كه واقعیت تلخ 32 سال پیش ایران در مصر تكرار شود و اسلامگراها حاكمیت این كشور متحد اسرائیل را در دست بگیرند.»

وی همچنین اعتراف كرد پروژه راهپیمایی 25 بهمن ریشه اسرائیلی دارد و تأكید كرد كه موسوی و كروبی اگر چه ظاهرا برای حمایت از مردم مصر درخواست مجوز راهپیمایی كرده‌اند، اما قرار بود كه در صورت صدور مجوز، شعارها علیه رژیم اسلامی ایران باشد و حمایت جمهوری اسلامی از آشوب‌های مصر محكوم شود!

- "تامیر پاردو"، رئیس جدید سرویس جاسوسی موساد نیز در همین راستا اعلام كرد: «وظیفه اصلی ما تشكیل جنگ سرد علیه رژیم اسلامی ایران و برنامه هسته‌ای آن است
 وی تأكید كرد: «موساد از چند سال پیش وارد یك جنگ سری خطرناك علیه برنامه هسته‌ای ایران به لحاظ نیروی انسانی و تكنولوژی شده است.»

- نشریه فارین پالیسی نوشت: آمریكا و غرب در اغتشاشات سال 2009 در ایران سرمایه‌گذاری كرده بودند. این نشریه با بیان اینكه برخی كشورهای غربی تأمین كننده هزینه‌های لازم برای آشوب در ایران پس از انتخابات ریاست جمهوری بودند، تصریح كرد: آمریكا همواره به دنبال برنامه‌ای برای تحریك گروه‌های اپوزیسیون علیه جمهوری اسلامی بود و انتخابات ریاست جمهوری سال 2009 این فرصت را ایجاد كرد تا آمریكا سرمایه گذاری لازم برای اغتشاش در ایران را انجام دهد. تحلیگر فارین پالیسی در عین حال خاطرنشان كرد: با وجود این سرمایه گذاری‌ها و اختصاص بودجه‌های لازم، آمریكا نتوانست به اهداف مورد نظر از این اغتشاش چند ماهه دست یابد و در نهایت اپوزیسیون با ناكامی مواجه شد.

نمایندگان محترم!
ناگفته پیداست كه امید دشمنان به پیروزی سریع‌الوقوع وابستگان داخلی خود چنان وسیع بود كه برخلاف عرف رایج سیاسی از كاركنان و امكانات نمایندگی‌ها سیاسی و سفارتخانه‌ خود در تهران نیز حداكثر استفاده را نمودند كه بازداشت جمعی از پرسنل مستقر در آنها طی آشوب‌های اخیر موید این مدعاست.

ملاحظه می‌شود كه مهمترین هدف آمریكایی ها انتقال بحران از منطقه به داخل ایران و سبك كردن بار خود است. آمریكایی‌ها تصور می‌كنند برای كنترل تحولات منطقه باید ایران را به خود مشغول كنند. طرف‌های غربی بر این باورند كه اگر داخل ایران بحرانی شود، تحركات انقلابی در منطقه كه همه از الگوی ایران تاثیر پذیرفته، رو به خاموشی خواهد رفت.

برنامه آینده نظام سلطه و جریان ضد‌انقلاب
بی‌تردید چنانچه نسبت به غائله ضد‌انقلابی 25 بهمن 89 با مباشرین و مسببین اصلی آن برخورد قاطع و انقلابی نشود، دشمن جری‌تر گشته و او را به این فكر وا خواهد داشت كه هر از چندی به امنیت و آسایش عمومی شبیخون زده و به پندار واهی خود با تحریك عوامل داخلی، كشور را از مسیر بالندگی هر چند به طور موقت و مقطعی بازداشته و با درشت‌نمایی موضوع، اذهان بین‌المللی را مشوه كند.

سوءاستفاده از مناسبت‌های هر چند بی‌ارتباط با موضوع می‌تواند خاستگاه توطئه‌های بعدی غرب علیه انقلاب اسلامی باشد. از این رو بایسته و ضروری است تا با تدبیر و درایت نیروهای انقلاب از فتنه‌انگیزی مزدورانی چون موسوی و كروبی آسوده گردد. تاكنون حسب شواهد موجود، تذكارها بی‌نتیجه بوده و گویا بنا نیست آنها دست رد مردم به سینه خود را مشاهده و خود را تسلیم حقیقت و قانون نمایند كه از مصادیق بارز این حقیقت گریزی و عملكرد ضد انقلابی صدور اطلاعیه‌ تشكر از هواداران در 26 بهمن می‌باشد كه در ادامه با اتخاذ مواضع همسو با ضدانقلاب داخلی و خارجی برای راهپیمایی غیرقانونی در اول اسفند تقویت گردید و مسئولیت‌ناپذیری و اراده خیانت اینان به آرمان‌های امام خمینی‌رحمة‌الله‌علیه و مردم قهرمان ایران را بیش از پیش ثابت نمود.

همكاران و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی!
با توجه به مطالب فوق‌الذكر جمع‌بندی و پیشنهاد هیئت ویژه رسیدگی، به شرح زیر اعلام می‌شود:
1- بی‌تفاوتی اصحاب سكوت موجب طمع دشمنان گردیده است. اتخاذ مواضع مبهم توسط اصحاب تردید به هیچ وجه پذیرفتنی نیست. امروز حجت بر همگان تمام گشته و انتظار این است كه به صورت قاطع، شفاف و بی‌ابهام صف‌بندی خود را مشخص و این اقدامات را محكوم و ضدانقلاب و نظام سلطه را از خود مایوس نمایند و به توقع برحق ملت ایران پاسخ مثبت داده و بر این منوال باقی بمانند. طبیعی است این انتظار از خواص جامعه بیشتر از دیگران است.

2- دخالت سفارتخانه‌های خارجی و عوامل آنها در فتنه 88 و غائله 25 بهمن 89 موضوعی است كه به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی‌باشد و وزارت امور خارجه مكلف است با این جسارت‌ها و گستاخی‌های غیرقانونی و خارج از عرف بین‌المللی قاطعانه برخورد نماید و گزارش این اقدام خود را عاجلا به كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس منعكس نماید.

3- شبكه‌های ماهواره‌ای ابزاری برای فرماندهی جریان فتنه و غائله 25 بهمن بوده كه لازم است دولت و قوه قضائیه اقدامات حقوقی و فنی را برای پیشگیری و خنثی‌سازی این ابزارها معمول دارند. دستگاه‌های مربوطه لازم است با مدیریت و بهره‌گیری فعالانه از فضای مجازی و ماهواره‌ها فرصت را از نظام سلطه و ضدانقلاب بگیرند.

4- شبكه مجازی ابزاری در اختیار نظام امپراتوری خبری صهیونیستی است و از این در راستای اهداف تروریستی خود بهره می‌جوید. لازم است وزارت امور خارجه و فرهنگ و ارشاد اسلامی، قوه قضائیه و سایر دستگاه‌های مربوط اقدامات حقوقی و قضایی و فنی را در سطح داخلی و بین‌المللی اعمال نمایند.

5- از كلیه نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی كه صادقانه مجاهدت نموده و ایثارگرانه وارد صحنه‌ها شدند، تقدیر و تشكر كرده و حمایت و پشتیبانی مجدد خود را از آنان اعلام می‌نماید و بر ضرورت حفظ كارآمدی و هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌ها تأكید می‌كند.

6- با تقدیر و تشكر از كلیه رسانه‌های متعهد به انقلاب اسلامی خصوصا رسانه ملی، بر ضرورت تولید برنامه‌های بصیرت‌افزا به صورت مستند و هنری ومستمر تاكید می‌کند.

7- نظام سلطه و فتنه‌گران و ضد انقلاب می پنداشتند كه با استفاده از فشار بیرون و تحریم‌ها و اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها، موجبات نارضایتی مردم را فراهم می‌آورند؛ لذا امید آنان به دمیدن وسوسه‌های شیطانی و ایجاد اختلاف بین مسئولین بوده تا بتوانند نقشه‌های شوم خود را دنبال كنند كه با اقدام هوشمندانه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تاریخ 26/11/89 این دسیسه‌ها نقش بر آب گشت. انتظار می‌رود در این جهت مسئولین نظام جمهوری اسلامی خصوصا سران سه قوه با وحدت كلمه استكبار جهانی را مایوس نمایند.

8- اقدام وزارت كشور در عدم صدور مجوز برای راهپیمایی ضدانقلابی 25 بهمن قابل تقدیر بوده و معتقدیم كه تمسك به اصل 27 قانون اساسی برای كسانی است كه اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی دارند نه ضد انقلاب و جریاناتی كه علیه حقوق عمومی و امنیت ملی و در راستای اهداف نظام سلطه گام برمی‌دارند.

9- غائله و آشوب 25 بهمن 89 یك نقشه و طرح كاملا اسرائیلی- آمریكایی و انگلیسی و ضد انقلابی و خائنانه علیه ملت ایران بوده است.

10- تمامی افراد و جریانات سیاسی و سایت‌های داخلی و خارجی و رسانه‌هایی كه زمینه‌ساز و مبلغ و دعوت‌كننده برای شركت در غائله 25 بهمن بودند و همچنان در آن مسیر گام برمی‌دارند، دشمنان ملت ایران و در خط آمریكا، اسرائیل و انگلیس می‌باشند. لجاجت و عناد سران و عوامل فتنه و كینه و بخل و دشمنی آنها نسبت به بعضی از مسئولین آنها را به زمینه‌سازان نقشه‌های براندازانه اسرائیلی- آمریكایی و انگلیسی تبدیل كرده است.

11- دعوت كنندگان و زمینه‌سازان و مشوقان ناامن سازی كشور در 25 بهمن و قبل و بعد از آن همچون میرحسین موسوی و كروبی و دیگران، خائن به ملت، ضد انقلاب و مستوجب برخورد قاطعانه و قانونی می‌باشند.

12- هیئت منتخب با تكیه بر منابع و شواهد و اسناد ومدارك موجود و متقن، رسیدگی قضایی و تعقیب آقایان میرحسین موسوی و مهدی كروبی و وابستگان و همراهان آنها را كه در غائله اخیر نقش داشته‌اند، ضروری می‌داند و صراحتا اعلام می‌دارد مجلس و نمایندگان خانه ملت دیگر توجیهی در عدم برخورد را مجاز نمی‌داند. رهنمودهای حضرت امام‌رحمة‌الله‌علیه همواره راهنمای مسئولین بوده و هست و خصوصا آنجا كه در نامه 6/1/68 فرمودند: «تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگانش به اسلام.»

13- كلیه آثار زیانبار و خسارت‌های مادی و معنوی كه در نتیجه اقدامات ضد انقلابی و خائنانه مشابه 25 بهمن 89 در كشور ایجاد می‌شود متوجه همه زمینه‌سازان بوده و بایستی مدعی‌العموم فهرست خسارت‌های مادی و معنوی چنین اقداماتی را به عنوان كیفرخواست مطرح نمایند تا در دادگاه مورد بررسی قرار گیرد (اقداماتی همچون فراخوان علیه امنیت ملی و ایجاد آشوب و ناامنی و توسل به شیوه‌های مزورانه و حتی مسلحانه و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان و اهالی محل و كسبه و رانندگان و تخریب و ویرانی اموال عمومی و خصوصی و كشتار و جرح عده‌ای از هموطنان و...

14- استمرار اقدامات خائنانه و ضدانقلابی و خوش خدمتی به نظام سلطه به منزله اقدام علیه امنیت ملی، اختلال در نظم عمومی و نادیده گرفتن حقوق عمومی می‌باشد و ایجاد حاشیه امن برای عناصر مفسد فی‌الارض غیرقابل قبول است و انتظار از دستگاه‌های امنیتی،انتظامی و قضایی این است كه با قوت، هوشمندی و قاطعیت نسبت به پیشگیری از این گونه حوادث اقدام نمایند. دستگاه‌ قضایی مطمئن باشد ملت بزرگ ایران با تمام وجود از آنها حمایت خواهد كرد.

در خاتمه این گزارش، جا دارد صمیمانه از مقام معظم رهبری كه با درایت و تدبیر بی‌نظیر خود جان و ذهن مردم را با معرفت و بصیرت معطر نمودند تشكر نماییم.
 
از ثمرات ارزشمند گفتمان بصیرت در جریانات اخیر، این بود كه سران سراب اندیش فتنه پیش از محكومیت در دادگاه‌های عادی، نزد افكار و وجدان‌های بیدار محکوم و با نور ولایت محاكمه شدند.

همچنین از مردم عزیز و نیروهای جان بركف بسیجی كه خالصانه در سنگر دفاع از هویت اسلامی نظام چونان همیشه حاضر گردیدند خالصانه سپاسگزاریم.

حمد و سپاس خداوند منان را كه به ما چنین امت بصیر و شجاعی عنایت نمود.
حمد و سپاس خداوند منان را كه امت ما را برخوردار از رهبری حكیم و مدیر و مدبر و شجاع و صبور نمود.
حمد وسپاس خداوند منان را كه انقلاب اسلامی را تحت عنایت حضرت بقیه‌الله الاعظم‌عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف به پیروزی‌های عظیم رهنمون فرمود.
هیئت ویژه رسیدگی به غائله 25 بهمن 89

منبع: فارس
نوع مطلب : فتنه، اخبار، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |