تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - پیش بینی کرد:گوشمالی موسوی و کروبی نزدیک است
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
به گزارش  جهان به نقل از کیهان:ارگان رسمی دولت انگلیس از گسترش اتفاق نظر در میان اعضای خانواده بزرگ نسبت به دست اندركاران داخلی فتنه ابراز نگرانی كرد.
بی بی سی با بررسی اتفاق نظر پدید آمده در طیفی از چهره های سیاسی در ایران- از مراجع عظام و اصولگرایان و رئیس و نمایندگان مجلس گرفته تا چهره هایی مانند ناطق نوری، حسن روحانی، و حتی اقلیت مجلس- نوشت: همگرایی و اجماع نیروهای مختلف اصولگرا در محكومیت میرحسین موسوی، مهدی كروبی و محمد خاتمی و تقاضای فزاینده برای مجازات آنها، فرض دستگیری قریب الوقوع را تقویت می كند، چرا كه به نظر می رسد دیگر، محاكمه و تنبیه قانونی «سران فتنه» محدود به رسانه ها و تشكل های دانشجویی هوادار دولت و نیروهای افراطی در بلوك قدرت نیست و پژواك این خواست اكنون به سطوح بالاتر قدرت ارتقا یافته است.
این رسانه وابسته به وزارت خارجه و سرویس جاسوسی انگلیس اضافه كرد: سابقه برخورد نظام در بحران های قبلی و بخصوص كسانی كه در برابر نظام نافرمانی پیشه ساخته اند، آشكار می سازد كه اراده جدی در سطوح بالای قدرت برای تنبیه و گوشمالی دادن كسانی كه سران فتنه نامیده می شوند، وجود دارد و اصل برخورد گریز ناپذیر است.
بی بی سی در عین حال سران فتنه را از بازگشت و پشیمانی برحذر داشت.
سایت ضدانقلابی روزنت نیز با ابراز حیرت نسبت به اتفاق نظر پدید آمده بر سر محكومیت فتنه گران نوشت: در میان افرادی كه موضع گرفتند، كسانی هم بودند كه در جریان انتخابات گذشته ریاست جمهوری یا به صراحت و یا به صورت غیررسمی از میرحسین موسوی حمایت كرده بودند و بعد از انتخابات نیز حاضر به محكوم كردن صریح معترضان نشده بودند و به همین علت طرفداران آیت الله خامنه ای آنها را مصداق «خواص بی بصیرت» در سخنان رهبر جمهوری اسلامی می دانستند. از جمله حسن روحانی و [...]
خاطرنشان می شود شهردار تهران محمدباقر قالیباف روز پنج شنبه همراه با سایر اصولگرایان، به موضع گیری شدید علیه فتنه گرانی كه اغتشاش ۲۵ بهمن را راه انداختند، پرداخت و در سرمقاله همشهری تاكید كرد: سران فتنه نه دین دارند و نه عقل. فتنه جویی روز دوشنبه با هدف انحراف افكار جهانی از تغییر و تحول در كشورهای عربی و همچنین كمرنگ ساختن حضور درخشان ملت ایران در بیست و دوم بهمن، اتفاق افتاد و اثبات كرد كه مسببان این اتفاقات و علی الخصوص سران فتنه نه دین دارند و نه عقل؛ و از منظر ملت شریف ایران، گناه عملكرد آنان مشابه و مترادف كسانی است كه هم اكنون ما آنها را به نام منافقین می شناسیم. آنها كه نان انقلاب را خورده و فربه شده اند، اكنون بسان نامحرمان انقلاب، در برابر اسلام و خون های شهدا و رهبری معظم در ۲ جبهه تحجر و انفعال صف آرایی كرده اند، باید بدانند كه مجاهدان عرصه دفاع مقدس و سربازان ولایت فقیه آموخته اند كه عرصه كنونی انقلاب، عرصه تحقق گفتمان كل یوم عاشوراست و با تعبد و تعقل سیاسی ذیل التزام عملی شعورگرا به ولایت فقیه، اجازه نخواهند داد كه آنان و ابواب جمعی شان، ارزش های انقلاب اسلامی را به مسلخ منیت گرایی حماقت زده خویش بكشانند.
در همین حال حسن روحانی در موضعی كم سابقه به خبرگزاری ایلنا گفت: حركت ۲۵ بهمن، ضداسلامی و ضدانقلابی بود كه می خواست فریاد قاطع ملت ایران در ۲۲ بهمن را تحت الشعاع قرار دهد و وسیله ای برای انحراف افكار مردم منطقه از دشمنان اصلی یعنی آمریكا و رژیم صهیونیستی و شكست اخیر آنان شود. این اقدام نابخردانه و فتنه گرانه تنها به نفع استكبار و ضدانقلاب بود.
محمدعلی ابطحی معاون خاتمی در دولت اصلاحات نیز در وبلاگ خود ضمن مقاله مفصلی، موسوی و كروبی را به همراهی با دشمنان اسلام و انقلاب و امام و همراهی با دشمنان خارجی متهم كرد.
سایت بی بی سی با اشاره به حجم اعتراض ها علیه اقدام موسوی و كروبی می نویسد: اكنون شاید تنها محمد خاتمی باشد كه هنوز موضع روشن خود را در قبال موسوی و كروبی اعلام نكرده است.
عبدالحسین روح الامینی دبیركل حزب توسعه و عدالت كه فرزندش قربانی آتش افروزی فتنه گران شد، درباره سكوت شمار معدودی از چهره های سیاسی به مهر گفته است: برای كسانی كه تاكنون سكوت كرده اند و موضع خود را با سران فتنه روشن نساخته اند، دیگر خیلی دیر شده است. سران فتنه چیزی جز آلت دست و بازیچه آمریكا و اسرائیل نیستند.
نوع مطلب : جالب، اخبار، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |