تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - تصاویری که جمهوری اسلامی از انتشار آن وحشت دارد!
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
دریکی از این تصاویر یکی از نمایندگی های سایپا در حاشیه خیابان آزادی بعنوان محل توزیع رایگان اتومبیل به برخی از شرکت کنندگان در راهپیمایی 22بهمن به نمایش درآمده و درتصویر دیگری حرکت نمایشی یکی از بسیجیان درحاشیه راهپیمایی تهران بعنوان شکنجه یکی از رهبران جنبش آزادی یاد میشود .
ساعتی پس از حضور میلیونی مردم وفادار کشورمان در راهپیمایی 22بهمن ماه برخی فعالیتهای سایبری برای کمرنگ جلوه دادن این حضور آغاز شد.
به گزارش البرز دراقدامی طنز گونه 6تصویر از حضور مردم در راهپیمایی تهران با تعابیری مضحک درحال ارسال است که از آن بعنوان "تصاویری که حکومت از انتشار آن وحشت دارند" یاد شده است.
دریکی از این تصاویر که درخیابان آزادی گرفته شده یک بانک تعطیل علامتگذاری شده و اعلام میشود این بانک اقدام به توزیع سکه طلای رایگان به مردم مینموده است.
این ادعای احمقانه درحالی مطرح میشود که هیچ اجتماعی در محل مورد نظر دیده نمیشودو بقیه مردم نیز به طور عادی درحال حرکت هستند.

در تصویر دیگری که مربوط به زیر گذر انتهای بزرگراه یادگار امام است ماکت یک سیمرغ بعنوان تانک استتار شده حکومت برای حمله احتمالی به مردم نشان داده میشود .
این درحالیست که بادقت در تصویر ،چرخ گاری که با آن  ماکت مورد نظر حمل میشود و افرادی که بالهای پرنده افسانه ای ایران زمین را به حرکت درمیآورند دیده میشوند .
ازسوی دیگر با دقت در جدولهای حاشیه این زیرگذر متوجه میشویم طول این سیمرغ برابر است با طول 5جدول حاشیه خیابان یعنی 250 تا 300سانتیمتر .حال سوال اینجاست که کدام تانک سه متر طول دارد؟
 

درتصویر دیگری که گویا مربوط به یکی از شهرهای شمال شرقی تهران است تصویرمردم حاضر در راهپیمایی که بخاطر بارش باران چتر به دست گرفته اند بعنوان افراد ناشناس لبنانی در راهپیمایی تهران یاد شده است .
این درحالیست که هیچ عکاس هیچ فردی را دراین تصویر برای اثبات ادعای خود نشان نمیدهد.


درتصویر دیگری حرکت نمایشی یکی از بسیجیان درحاشیه راهپیمایی تهران بعنوان شکنجه یکی از رهبران جنبش آزادی یاد میشود .
 

 

در مضحک ترین تصویر ازاین 6تصویر فردی که بصورت نمایشی بعنوان "حسنی مبارک" دستانش بایک چفیه بسته شده و با نصب پلاکاردی "حسنی مبارک فرار کرد" بالای سرش دیده میشود بعنوان حمله لباس شخصی ها به یک فعال سیاسی به نمایش در آمده است.


دریکی دیگر از ادعاهای مضحک تصویر یکی از نمایندگی های سایپا درحاشیه خیابان آزادی به نمایش گذاشته شده و از آن بعنوان محل توزیع اتومبیل رایگان به حاضران در راهپیمایی 22بهمن یاد شده است .
 

نوع مطلب : جالب، فتنه، عکس، اخبار، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |