تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - نتقاد شدید از مشایی رو در روی وی+تصاویر
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
فارس:اولین نشست تخصصی نقش رسانه‌های دانشجویی در تعامل با ایرانیان خارج از كشور از صبح امروز در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی آغاز به كار كرد.

* از همان ابتدای مراسم و در هنگامی كه چند تن از نمایندگان نشریات دانشجویی به ایراد سخن می‌پرداختند جمعی از دانشجویان منتقد تقاضاً داشتند تا به صورت گزینشی نمایندگان جهت ایراد سخنرانی در پشت تریبون حضور پیدا نكنند و به این دانشجویان منتقد نیز فرصت صحبت داده شود.* یكی از این دانشجویان حسن صیامی مدیرمسئول نشریه دانشجویی "صفیر اندیشه" از دانشگاه صنعتی اصفهان بود كه از جای خود برخاست و از مسئولان برگزاری مراسم خواست تا به وی نیز فرصت سخنرانی داده شود. اما مسئولان برگزاری مراسم از این امر به اشكال مختلف خودداری كردند.بلافاصله پس از اتمام سخنرانی رحیم مشایی حسن صیامی از جای خود برخواسته و متنی را به شرح ذیل قرائت كرد.

هرچقدر با خود می‌اندیشیم نمی‌فهمیم كه نشریات دانشجویی را چه به ایرانیان خارج از كشور؟ امروز با دعوت مسئولان بیش از هزار نشریه دانشجویی كنار هم جمع شدند اما شما دانشجویان فكر كنید و ببینید نام این همایش و این سخنرانیها به چه میزان بر شما تأثیر گذاشته است.

وی در ادامه گفت: از نظر ما نشست مذكور می‌تواند مصداقی از نگرانی مقام معظم رهبری درباره نحوه هزینه كردن بودجه كلان فرهنگی كشور باشد.

این فعال دانشجویی خاطرنشان كرد: از شما آقای مشایی می‌پرسم؟ شما به صورت مستمر از كاهش هزینه‌های جاری دولت صحبت می‌كنید و از پیشگیری ریخت و پاش‌های غیرضروری صحبت به میان می‌آورید و من از شما تقاضا می‌كنم نسبت به پیشگیری از برگزاری این گونه نشست‌ها اهتمام ورزید.* صیامی در ادامه تصریح كرد: ما دانشجویان پیشنهاد می‌كنیم هزینه‌های چند ده میلیونی نشست‌های مشكوك فوق جهت ارتقاء نشریات دانشجویی هزینه شود تا هم به تقویت قلم و اندیشه كمك شود و هم به هویت‌یابی نسل جدید انقلاب اسلامی لبیك گفته شود.

در این حین خبرنگاران تمامی رسانه‌های مكتوب بیداری و شنیداری و همچنین فیلمبرداران و عكاسان دور این دانشجو حلقه زده و از وی گزارش تهیه می‌كردند و در ادامه دانشجویان حاضر با تشویق سخنان این دانشجو را مورد تأكید قرار دادند.

* در ادامه بهره‌مند سردبیر نشریه انعكاس از دانشگاه ایلام در سخنانی گفت: دانشجویان ایرانی همواره اولین افرادی بودند كه با شعار مرگ بر آمریكا بر دهان استكبار جهانی زدند اما امروز جای آنها خالی است.

وی افزود: مسئولان كجا هستند؟ نمایندگان نشریات دانشجویی را در این نشست چه كسانی انتخاب كرده‌اند؟ باید توجه داشت كه این نمایندگان نشریات دانشجویی از دانشگاه‌های خاصی انتخاب شده‌اند.این فعال دانشجویی خاطرنشان كرد: توصیه می‌كنم كه از دانشگاه پیام نور، آزاد، دولتی و جامع علمی و كاربردی دو نماینده انتخاب می‌شد.

بهره‌مند در ادامه تأكید كرد: باید برگزاری این گونه نشست‌ها مورد بررسی قرار گیرد. باید این گونه اقدامات از سوی افرادی خاص اصلاح شوند.

این سردبیر نشریه دانشجویی اظهار داشت: مسئولان نشریات دانشجویی از صبح امروز تاكنون در حال رایزنی هستند كه علت برگزاری اینگونه نشست‌ها چیست؟‌

بر اساس این گزارش، پس از اینكه صیامی از دانشجویان منتقد در وسط سالن به ایراد سخنرانی علیه این همایش پرداخت مسئولان برگزاری مراسم بلافاصله اسفندیار رحیم مشایی را از سالن همایش خارج كردند.

لازم به ذكر است برخی از مسئولان اجرایی این مراسم دائماً به جمع دانشجویان و خبرنگارانی كه این دو دانشجوی منتقد را احاطه كرده بودند آمده و اعلام می داشتند وقت نماز و نهار است و لطفا سالن را ترك كنید و با این اقدام خود سعی داشتند جو حاكم بر سالن برگزاری نشست را آرام كند.نوع مطلب : جالب، اخبار، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |