تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - آیت ا... جنتی:سران فتنه برای25بهمن نقشه كشیدند
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت

دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینكه سران فتنه و فتنه‌گران به اهمیت حضور رهبری و ولایت فقیه در جامعه اسلامی پی برده‌اند، تصریح كرد: فتنه ۸۸ از بین رفت اما سران فتنه كه در خانه نشسته اند و فكر می كنند هنوز آبرویی در بین مردم دارند برای ۲۵ بهمن نقشه كشیده اند.

به گزارش فارس آیت‌الله احمد جنتی پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان اصفهانی با اشاره به اینكه اصل اساسی فعالیت سران فتنه در فتنه پس از انتخابات سال گذشته، به زیر سؤال بردن ارزش‌های انقلاب اسلامی بود، اظهار داشت: با وجود اینكه امروز سران فتنه بی‌آبرو و منزوی شده‌اند اما هنوز در حال نقشه‌ كشیدن و توطئه كردن هستند و قصد دارند مسیر انقلاب را به انحراف بكشانند.

وی با اشاره به اینكه سران فتنه، وقاحت را به حد اعلای خود رسانده‌اند، افزود: سران فتنه هنوز در راه تضعیف قدرت ولایت فقیه گام برمی‌دارند و به دنبال این هستند كه قدرت رهبری را در جامعه اسلامی كاهش دهند.

دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینكه سران فتنه و فتنه‌گران به اهمیت حضور رهبری و ولایت فقیه در جامعه اسلامی پی برده‌اند، تصریح كرد: رهبری و ولایت فقیه، عامل مهم استواری انقلاب و حضور مردم در تمامی صحنه‌ها و بحران‌های انقلاب است و بر همین اساس فتنه‌گران سعی ‌دارند كه ولایت فقیه را در جامعه اسلامی تضعیف كنند.

* مردم سران فتنه را محاكمه كرده‌اند
وی با تاكید بر اینكه هیچ‌ احتیاجی به محاكمه سران فتنه نیست، اضافه كرد: مردم با حضور خود در صحنه‌ سران فتنه را محكوم كرده‌اند و ذلتی را به این افراد چشانده‌اند كه با 10 بار اعدام هم نمی‌تواند طعم تلخ این ذلت را از زندگی سران فتنه پاك كند.

آیت‌الله جنتی با تاكید بر اینكه مردم عامل اصلی سربلندی انقلاب در جریان فتنه بودند، بیان داشت: به یاری خداوند شاهد بودیم كه همان مشتی كه مردم در سال 57 بر سر آمریكای جنایتكار فرود آوردند، سال گذشته بر سر سران فتنه فرود آمد و آن‌ها را در جای خود نشاند.

وی با تاكید بر اینكه مردم به هیچ‌ عنوان با سیاست‌های فتنه‌گران و عوامل آن‌ها موافق نیستند، گفت: این افراد هنوز از وقایع سال‌های گذشته و مجموع 32 سال سپری شده از انقلاب اسلامی ایران درس عبرت نگرفته‌اند و نمی‌دانند كه مردم با سیاست‌های این افراد مخالف هستند.

* برخی افراد مشهور كشور به دنبال تضعیف نظام هستند
دبیر شورای نگهبان با بیان اینكه بسیاری از افراد مشهور و نامدار كشور در فتنه‌ها دست داشته و دارند، افزود: كاملا مطلع هستیم كه افراد مشهور و نامدار كشور و نظام در فتنه‌ها دست دارند و به دنبال آن هستند كه كشور و نظام را تضعیف كنند.

وی با اشاره به اینكه ولایت فقیه در كشور هیچ‌گاه تضعیف شدنی نیست، اظهار داشت: بدون شك مهم‌ترین دلیل خروج پر از سربلندی از جریان فتنه، ولایت و رهبری رهبر معظم انقلاب بود.

آیت‌الله جنتی با تاكید بر اینكه خداوند نعمت ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب را به این ملت عرضه كرده است، تصریح كرد: قدرت‌ها 32 سال دست به دست هم دادند تا ملت ایران را بشكنند اما ملت بزرگوار ایران اسلامی با تبعیت از ولایت فقیه در صحنه باقی ماندند و همواره دشمنان را شكست دادند.

* همه مشكلات به دست مردم حل می‌شود
وی با بیان اینكه هم‌اكنون مشكلاتی در كشور وجود دارد اما این مشكلات نیز حل شدنی است، اضافه كرد: به امید و یاری خداوند متعال، همه مشكلات به دست قدرت مردمی حل خواهد شد و اثری از مشكلات در این كشور باقی نخواهد ماند.

دبیر شورای نگهبان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاكید بر اینكه خیزش كنونی در ملت‌های مظلوم جهان، با تاسی از اعتقادات رهبر معظم انقلاب شروع شد، گفت: نمی‌توان اعتقاد داشت كه حرف‌های امام(ره) تاریخ مصرف دارد چرا كه اگر این صحبت‌ها تاریخ مصرف داشت، بدون شك انقلاب‌های امروز كشورهای جهان، بی‌نتیجه می‌ماند و به انقلاب اسلامی ایران اقتدا نمی‌كرد.

* انقلاب اسلامی سرلوحه جنبش كشورهای منطقه است
وی با بیان اینكه اكنون پس از گذشت 32 سال از انقلاب اسلامی ایران، انقلاب امت‌های اسلامی در كشورهایی نظیر تونس، مصر، اردن و یمن آغاز شده است، افزود: تمامی كشورها و ملت‌های جهان متوجه شده‌اند كه انقلاب اسلامی ایران می‌تواند سرلوحه‌ای برای فعالیت‌های آزادی‌خواهانه مردم باشد.

آیت‌الله جنتی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به خیزش بزرگ ملت مصر اشاره كرد و اظهار داشت: دانشگاه الازهر با قدمت یك هزار ساله نتوانست موجبات بیداری ملت مسلمان و رنج‌دیده مصر را فراهم كند اما انقلاب اسلامی ایران موفق شد با ایدئولوژی مطمئن و زیبای اسلامی، این اعتقاد را در ملت مصر به وجود آورد كه می‌توانند آزاد باشند و از زیر بار ظلم دیكتاتور این كشور خارج شوند.

وی با اشاره به اینكه قدرت، موجبات غرور را فراهم می‌آورد، تصریح كرد: حكومت طاغوت پهلوی و مبارك در مصر به قدرت خود مغرور شده و با شكست روبه‌رو شدند و به امید خداوند، این مصیبت دامن‌گیر آمریكا و اسرائیل هم خواهد شد و این دو كشور را به تباهی خواهد كشاند.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینكه به امید خداوند انقلاب اسلامی ایران به كشورهای جهان صادر شده است، اضافه كرد: با پیروزی اسلام در كشوری نظیر مصر، كشورهای دیگر هم به پا خواهند خاست و این انقلاب از مرزهای كشورهای اسلامی نیز گذر خواهد كرد.

* سران قوا از اختلافات پرهیز كنند
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینكه سران سه قوه باید از اختلافات جلوگیری كنند، گفت: سران قوا باید در یك مسیر حركت كنند و در این مسیر از رهبر معظم انقلاب تبعیت داشته باشند.

آیت‌الله جنتی تاكید كرد: سران قوا هیچ‌گاه نباید اختلافات خود را علنی كنند بلكه باید این اختلافات را در میان خود به بحث و بررسی گذارند و در راستای منویات رهبر معظم انقلاب حركت كنند.

نوع مطلب : فتنه، جالب، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |