تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - توهم تازه موسوی علیه اسلام
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
 
 
الف خطاب به موسوی نوشت:

موسوی به تازگی در نقد تظاهرات مصر زبان به قلم آورده و توهمات جدیدی برای خود دست و پا كرده‌است.

خیلی وقت است میر حسین موسوی كه از جریان معادلات سیاسی جامعه خارج شدی. اگر تا دیروز به مانند شیخ اصلاحات به عنوان نقل محافل مردم در لطیفه‌ها اسمی از شما برده می‌شد امروز حتی از آن هم خبری نیست!

نوشتن این بیانیه آخر خیلی دور از ذهن نیست. محمود عباس پولی را به تو داده كه آغشته به خون كودكان غزه است. همان محمود عباسی كه دست در دست نتانیو و باراك داده، همان محمود عباسی كه با مبارك ملعون عكس یادگاری دارد! همان محمود عباسی كه با چراغ سبزش ۲۲ روز غزه به خاك و خون كشیده شد! اثرات همان پول‌ها می‌شود در روز قدس شعار نه غزه نه لبنان!

ادعای مضحكت در مقایسه تحولات انقلابی مصر با آشوبگری اراذل و اوباشی كه در تهران روانه كردی، ظلمی است در حق مردم مصر و اخوان المسلمین و شهید خالد اسلامبولی. آیا صرف قطع شدن اینترنت و خطوط تلفن باعث می‌شود دو اتفاق را شبیه هم كرد؟ همین ظاهربینی‌تان باعث شده است كه باراك اوباما اسمت را به زبان بیاورد و از تو حمایت كند.

اگر این طور است چون سپاه بزرگ یزید، لشكر اندك امام حسین(ع) را از زیر تیغ گذارند، هر كس چنین كند یزیدی است؟ یعنی امام علی (ع) كه در نهروان و جمل لشكر اندك مارقین و ناكثین را گردن زد هم یزدی است؟! پناه بر خدا! یعنی رزمندگان اسلام هم كه در مرصاد، منافقین را به درك واصل كردند یزیدی هستند؟!

آنچه مهم است جهت اعمال است. چاقو در دست یك قاتل و یك جراح، چاقو است، ولی هر كدام در جهتی استفاده می‌كند، یكی می‌كشد و یكی درمان می‌كند! بله نظام برای حفظ استقلال خود و برای حمایت از رای مردم در روزهای بعد انتخابات برای جلوگیری از ارتباط گیری منافقین و بهایی‌ها و سلطنت‌طلب‌ها سیستم‌های ارتباطی را چند روزی قطع كرد تا شما غربگرایان نتوانید در راستای سیاست‌های آمریكا در ایران عمل كنید و مصر سیستم‌های ارتباطی را قطع كرد تا اسلام گرایان نتوانند بین هم ارتباط برقرار كنند تا مبارك بتواند سیاست‌های آمریكایی را در كشور پیاده كند. دقیقا صد و هشتاد درجه مقابل هم!

ظاهر هر دو اتفاق یكی است، فقط یكی برای آمریكا و دیگری بر علیه امریكا! یكی برای اسلام‌زدایی، یكی برای اسلام‌گرایی! یكی برای استكبار دوستی، دیگری برای استكبار ستیزی! یكی برای اسلام و دیگری بر ضد اسلام!
نوع مطلب : جالب، فتنه، اخبار، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |