تبلیغات
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت) - فقط سران فتنه و اعضای یك خانواده ‌ازماشكایت دارند
 
ما با ولایت زنده ایم / تا زنده ایم رزمنده ایم ..(وبلاگ سیاسی مذهبی رهروان ولایت)
تنها ره سعادت/ایمان جهاد شهادت/پیروی از ولایت
فقط سران فتنه و اعضای یك خانواده ‌ازماشكایت دارند
 
 
مدیرمسئول روزنامه ایران گفت: روزنامه‌ای كه شاكیان آن در ‌‌دوره‌های قبل، مدعی‌العموم، شورای نگهبان، ‌ستاد احیای امر به معروف و نهادهای ‌ارزشی بودند، امروز جز سران فتنه، اعضای یك خانواده و چند محفل نشین همسو با آنها شاكی دیگری ندارد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، كاوه اشتهاردی مدیرمسئول روزنامه ایران طی سخنانی در مراسم دیدار كاركنان این مؤسسه با رئیس جمهور، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و آخرین وضعیت مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران و روزنامه ایران ارائه كرد.

وی گفت: مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران با حدود ۸۰۰ نفر پرسنل در حال حاضر روزنامه ایران، روزنامه انگلیسی زبان ایران دیلی، روزنامه عربی الوفاق، روزنامه ایران ورزشی، روزنامه ایران سپید برای نابینایان، ‌ماهنامه ایران آذین، سالنامه ایران، شبكه ایران (ایران آنلاین)، آژانس عكس ایران با خروجی ویژه عكس و نیز هفته نامه ایران جوان كه به زودی منتشر خواهد شد را شامل می‌شود.

مدیرمسئول روزنامه ایران ادامه داد: روزنامه ایران با تدبیر و تأكیدات رئیس جمهور مبنی بر ارتباط نزدیك با عموم هموطنان به ویژه در استان‌ها، در حال حاضر هر روز به همراه ضمائم ویژه "ایران زمین " به صورت اختصاصی و جداگانه در ۳۱ استان منتشر می‌شود كه این نشریات روزانه، حجمی بالغ بر ۱۲۴ صفحه را شامل شده و همزمان با هفدهمین سالگرد انتشار روزنامه ایران، از ابتدای این هفته انتشار ۴ صفحه ایران زمین استان البرز و همچنین ضمیمه روزانه استان تهران با عنوان " تهران ایران " آغاز شده است.

اشتهاردی با بیان اینكه روزنامه ایران با بیشترین تعداد صفحات در بین روزنامه‌های سراسری كشور و با متنوع‌ترین مطالب، در حال حاضر با ۳۲ صفحه، هر روز ضمائم ایران اقتصادی، ایران فرهنگی، ایران اجتماعی، ایران زندگی و ایران سیاسی را در خود دارد، یادآور شد: همزمان با این رشد كمی، ارتقای كیفیت و تنوع مطالب به بركت نیروهای توانمند، متخصص و متعهد، از اولویت‌های موسسه بوده است. همكاران "ایران " با تمركز بر اصول حرفه‌ای و آموزش‌های تخصصی در سال‌های اخیر همواره بیشترین موفقیت‌ها را در جشنواره‌های مختلف مطبوعاتی به دست آورده‌اند. در روندی صعودی پس از موفقیت چشمگیر در جشنواره مطبوعات سال گذشته و كسب ۷ عنوان برتر، امسال در ركوردی بی‌سابقه نسبت به دیگر رسانه‌ها، ۱۲ تن از خبرنگاران، عكاسان و پرسنل موسسه ایران ۱۵ رتبه برتر را در جشنواره هفدهم مطبوعات كسب كردند.

وی گفت: در كنار فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای مكتوب و انتشاراتی، در این حوزه پس از راه‌اندازی ایران آنلاین و آژانس عكس، از امروز و پس از حدود یك سال بررسی‌های كارشناسی و مطالعات دقیق، واحد تولیدات چند رسانه‌ای موسسه ایران فعالیت خود را آغاز می‌كند. در نخستین گام این واحد سی‌دی‌های تصویری شامل فیلم‌های مستند تولیدی و خبری با موضوعات اجتماعی و فرهنگی را به عنوان ضمیمه روزنامه ایران تهیه خواهد كرد. امیدواریم از امروز با آغاز به كار رسمی فعالیت این بخش، تولیدات این واحد در كوتاهترین زمان به صورت منظم و هفتگی به همراه روزنامه ایران توزیع و در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

مدیرمسئول روزنامه ایران خاطرنشان كرد: امروز همزمان با این مراسم و هفدهمین سال تأسیس مؤسسه ایران، فاز نخست چاپخانه روزنامه مجهز به ۲ دستگاه چاپ ورقی پیشرفته و دستگاه‌های برش كاغذ و تاكن به بهره‌برداری می‌رسد. همچنین فاز دوم این چاپخانه نیز شامل دستگاه چاپ رول وسایر ملزومات كه در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع ایجاد شده انشاءالله تا پایان سال ۱۳۹۰ مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

اشتهاردی برگزاری میزگردهای تخصصی، انتشار ویژه‌نامه و صفحات اختصاصی در موضوعات خاص و ملی از جمله طرح تحول اقتصادی و هدفمندی یارانه‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی و جذب و تربیت خبرنگاران از میان جوانان علاقمند و افزایش تعداد مشتركین به تناسب افزایش تیراژ را از جمله فعالیت‌های این موسسه برشمرد و تصریح كرد: انتشار ضمائم تخصصی و ویژه‌نامه‌های بازرگانی ‌كه در حال حاضر ۳ روز را شامل شده و به زودی در تمام ایام هفته با عناوینی چون خودرو،‌IT ، ارایه، سلامت، آخر هفته و ... منتشر خواهد شد، توسعه دفاتر سرپرستی و نمایندگی‌ها و همچنین امضای تفاهمنامه همكاری با سازمان‌ها و مراكز علمی و فرهنگی، از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در این موسسه است.

وی با بیان اینكه روزنامه ایران باید اهداف بلندتری از برخی حاشیه‌ها و بگومگوهای سیاسی دنبال كند، گفت: اما بالاخره كارنامه روزنامه ایران در مقطع اخیر و در مواجهه با فتنه روشن و قابل دسترس است. مؤسسه ایران از ۲ ماه قبل از انتخابات ۸۸ رگه‌های فتنه را دیدبانی كرد و مهمتر از افشاگری، به تبیین حقایق پرداخت و پیشاپیش به خنثی‌سازی و در مرحله بعد مقابله با جریان برانداز رفت. انتشار ۵ جلد ویژه‌نامه رمز عبور، ویژه‌نامه‌هایی به مناسب عاشورا، ۹ دی و هزاران خبر و گزارش، حاصل مجاهدت خبرنگاران، دبیران و كارشناسان این روزنامه بود.

مدیرمسئول روزنامه ایران تأكید كرد: روزنامه‌ای كه شاكیان آن در دوره‌های قبل، مدعی‌العموم، شورای نگهبان، سپاه و بسیج، ستاد احیای امر به معروف و نهادهای حكومتی و ارزشی بودند، امروز جز سران فتنه، اعضای یك خانواده و چند محفل نشین همسو با آنها شاكی دیگری ندارد.

اشتهاردی افزود: روزنامه ایران روزنامه دولت است اما برای مردم می‌نویسد. از دولتی دفاع كرده و می‌كند كه منتخب ملت، مورد تائید مقام معظم رهبری و در مسیر آرمان‌های بلند امام راحل (ره) است. روزنامه‌ای كه در نزدیك‌ترین ارتباط با اقشار مختلف مردم قرار دارد. بیش از هزاران نامه و تماس تلفنی مردم با روزنامه خودشان كه ۳۸۰۰ فقره از آن در مكاتبات رسمی به دستگاه‌های مختلف ارجاع شده و رقمی بیش از ۳ برابر این میزان در ستون‌ پیام‌های مردمی منتشر شده نشان از اعتماد و علاقه مردم به این روزنامه دارد.

وی گفت: ما نیز در تبعیت از دولت مردمی و خدمتگزار، تحریریه خود را تحریریه ۷۰ میلیونی می‌دانیم و گستره مخاطبان خود را فراتر از جناح‌بندی‌ها دانسته و با احترام به آحاد مردم، به نیازهای قشرهای مختلف جامعه توجه ویژه داریم. این روزنامه ضمن پایبندی به اخلاق رسانه‌ای و احترام به حقوق شهروندان، همواره راوی دستاوردها، پیام گزار عدالت و منتقدی منصف در چارچوب اصول بوده است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
درباره وبلاگ

فبشر عبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه»

الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید

طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در حرم ولایت آب گردد

نماز بی ولایــت بی نمازیــــست
تعبد نیست نوعی حقه بازیست

ولایت چیست.درخون غوطه خوردن
کلیــد سیـــنه بــر مــــولا سپردن

حسین ابن علی در خون شنا کرد
مــــرا با این حقیــــقت آشنـــا کرد

ولایت بی بـــلا معنا ندارد
نجف بی کربلا معنا ندارد


ولی ظاهــر و باطـــن کجــــایی
نقاب از چهر خود کی گشــایی


مدیر وبلاگ : شرمسار شهدا و عاشق رهبر
صفحات جانبی
نظرسنجی
نام گزاری سال 1390 را به عنوان سال جهاد اقتصادی توسط حضرت آیت الله خامنه ای را چگونه می بینید ؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
[cb:blog_page_title]

[cb:blog_title]

[cb:blog_slogan]

[cb:post_body1][cb:post_body2]
[cb:post_continue_link]

+نوشته شده در [cb:post_create_date] ساعت[cb:post_create_time] توسط [cb:post_author_name] | [cb:post_comment_text] [cb:post_comment_count] |